"תבחרו באמת שלכם": בצל נסיעתם המתוכננת של ראש הממשלה נתניהו ויו"ר כחול לבן גנץ לוושינגטון לפגישות עם נשיא ארצות הברית טראמפ, המפלגה היחידה שמגדירה את עצמה "שמאל" משיקה את קמפיין הבחירות שלה. יו"ר גשר אורלי לוי אבקסיס: "ישראל נמצאת במצב חירום לאומי".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מפלגת העבודה-גשר-מרצ תשיק הערב את קמפיין בחירות 2020 תחת הכותרת "תבחרו באמת שלכם" ותהיה המפלגה היחידה במערכת הבחירות לכנסת ה-23 ותצהיר באופן מלא כי היא מפלגת שמאל. הסלוגן הנבחר מתכתב עם האותיות המודפסות על פתק ההצבעה למפלגת העבודה – אמת.

שמולי, ארכיון
צילום: החדשות 12

"אנחנו נהיה הלב החברתי והמצפן המדיני של הממשלה. כל מי שבאמת אכפת לו ממדינת ישראל, צריך ללכת עם האמת שלו", אמר יו"ר המפלגה עמיר פרץ. "בנימין נתניהו סיים את תפקידו ההיסטורי ואנחנו נלחם על החסינות של החברה הישראלית ולא על החסינות שלו".

יו"ר גשר, אורלי לוי אבקסיס, התייחסה לקמפיין: "מדינת ישראל נמצאת במצב חירום לאומי. בעוד שכל שחקני המגרש הפוליטי ממשיכים לשחק בחייהם של האזרחים, אנחנו החלטנו לעשות צעד אמיץ והחלטה לא קלה לטובת עתיד המדינה".

קמפיין הבחירות של העבודה גשר מרצ

"הפעם תבחרו בעצמכם, בערכים שלכן. תבחרו בשיווין לכולם, ללא הבדלי דת, מגדר, מוצא ונטייה מינית. תבחרו בחופש להיות מי שאתם", אמר יו"ר מרצ, ניצן הורוביץ. "תבחרו שרים שיעבדו בשבילכם. כבר כמעט שכחנו שיש דברים כאלה".