אביגדור ליברמן נגד אריה דרעי – פעם נוספת: יו"ר ישראל ביתנו תקף היום (שני) בחשבון הפייסבוק שלו את יו"ר ש"ס ואמר כי בדבריו של דרעי יש "אנטישמיות וגזענות". ליברמן כתב את הדברים בתגובה לאמירה של דרעי לפיה עולים מחבר העמים דורשים מיליארדי שקלים ולא עובדים או משלמים מסים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אריה דרעי כתב אתמול שאני דרשתי שני מיליארד שקלים לעולים מחבר המדינות שלא עובדים ולא משלמים מיסים", פתח ליברמן את דבריו. "בנוסף לכך הטיל דרעי ספק באם נשארו יהודים ברחבי ברית המועצות לשעבר". אז תקף יו"ר ישראל ביתנו: "מדובר לא רק בעלילה ובשקר גס, אלא באנטישמיות נטו ובגזענות לשמה".

ליברמן מסביר את דבריו ואומר: "אנחנו דרשנו לקבוע הכנסת מינימום לכל הגמלאים החיים מהבטחת הכנסה בלבד בגובה 70% משכר המינימום, אני מדגיש שזה לכל הגמלאים ללא הבדל דת מין וגזע, וזאת בניגוד להשמצות של אריה דרעי".

"ההתייחסות לעולים כאוכלוסייה שלא עובדת ולא משלמת מיסים, ובכלל הספק אם הם יהודים או נותרו יהודים בברה"מ לשעבר, זה דבר מקומם ובלתי נסבל", הוסיף ליברמן. אז תקף יו"ר ישראל ביתנו גם את הליכוד ואמר כי "שתיקת הכבשים של הליכוד, ראשי הקואליציה וראשי כחול לבן, אף אחד לא מצא לנכון לגנות את ההתבטאות הגזענית וחסרת התקדים כנגד ציבור שלם שמשרת בצבא, עושה מילואים, עובד ומשלם מיסים".