יאיר נתניהו עורר סערה לאחר שתקף הערב (שישי) את ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל: "עבר על החוק עשה הרצאות באמריקה בעודו עובד ציבור". במפלגת העבודה לא נשארו חייבים: "מה ניתן לצפות ממי שאביו עמד על המרפסת בכיכר ציון בראש מסע ההסתה?".

בנו של ראש הממשלה הגיב לציוץ של ח"כ סתיו שפיר שהגיבה לעיתונאי קלמן ליבסקינד והמליצה לו שלא להשוות בין המנהיגים. בנו של נתניהו, השיב לה: "רבין עבר על החוק עשה הרצאות באמריקה בעודו עובד ציבור הרוויח הון תועפות".

הוא הוסיף: "שעלו עליו הפיל את התיק על אשתו, וסגר אתזה בשיחת סלון נעימה עם אהרון ברק. רבין רצח ניצולי שואה באלטלנה. רבין הביא לפה את ערפאת ועוד עשרות אלפי מחבלים מטוניס והביא למותם של 2000 ישראלים".

במפלגת העבודה-גשר הגיבו בחריפות לדברים של בנו של ראש הממשלה. "אנו מגנים בכל תוקף את דברי הבלע החמורים של יאיר נתניהו נגד ראש הממשלה המנוח יצחק רבין ז"ל, אך מה ניתן לצפות ממי שאביו עמד על המרפסת בכיכר ציון בראש מסע ההסתה", נכתב בתגובת המפלגה. "נמשיך להוביל את מורשתו ודרכו של יצחק רבין והיא זו שתנצח".

מזכ"ל מפלגת העבודה, עו"ד ערן חרמוני מסר: "התפוח נפל הכי קרוב שאפשר לעץ. בעצם הוא ממש על העץ. ‏לא מתפלא בכלל שהבן של האיש שעמד על המרפסת והיה ממחוללי ההסתה שהובילה לרצח רבין, הוא גם זה שרוקד לו על הדם היום".