ההופעה האחרונה של מארון 5 התקיימה אתמול (שלישי), ועשרות אלפי מעריצים נלהבים הגיעו לפארק הירקון שבתל אביב כדי לצרוח את כל מילות השירים. כעת מדווחים מעבר לים כי במקביל להופעות הענק בישראל, אדם לוין, סולן הלהקה, גרף לכיסו עשרות מיליונים – הודות למכירת ענק שביצע בעיר מגוריו.

לוין בן ה-43 ואשתו הדוגמנית בהאטי פרינסלו (33), רכשו בשנת 2018 אחוזה מפוארת בדרום קליפורניה. 31.95 מיליון דולר שילמו השניים על האחוזה, שנקנתה מבן אפלק וג'ניפר גארנר בשנה שהתגרשו. לוין ואשתו התגוררו בנכס הענק בשנים האחרונות, אבל כעת, במקביל להופעות שלו בישראל, השניים מכרו את האחוזה בלא פחות מ-51 מיליון דולר.

עם 20 מיליון דולר רווח נקי, המכירה של לוין ופרינסלו הפכה למכירה השלישית היקרה ביותר שהתקיימה השנה בדרום קליפורניה. הקונים המאושרים, שזהותם נשארה עלומה, יתגוררו ב-836 מ"ר שעוצבו על ידי האדריכל קליף מיי בשנות השלושים. מדובר בנכס שכולל מבנה ראשי ומבנה משני, בו יש חדר כושר, סטודיו יוגה, משרדים וחדרי אורחים. בנכס יש גם מגרש כדורסל, מטבחים גדולים ומאובזרים ומגרש חניה ענק, ובסך הכל הוא מתגאה בלא פחות מעשרה חדרי שינה ו-14 חדרי שירותים.