בשנים האחרונות חלה מגמת עלייה של משפחות מעל 2 ילדים, שהחליטו להגשים את חלום המשפחה הגדולה והמאושרת. היום, אפשר לראות יותר משפחות גדולות עם שלושה, ארבעה או חמישה ילדים, שנדרשות לחשוב בגדול – בית גדול יותר, חדרים גדולים יותר, מרחבים גדולים יותר וגם – רכב משפחתי גדול יותר.

הפעולה ההכרחית הראשונה שמשפחה צריכה לבצע כאשר היא מתרחבת מגבולות 2-3 ילדים, היא מעבר לרכב משפחתי גדול הכולל 7 מקומות שיוכל להכיל את כולם – את סבא וסבתא או החברים של הקטנים. כך כולם, מגדול עד קטן, נהנים מחוויית נסיעה נוחה ומרווחת, בין אם מדובר בנסיעה ארוכה לטיול משפחתי ביום בהיר או בנסיעה קצרה מהבית לבית הספר.

לצאת לקניות עם כל הילדים מעולם לא היה פשוט יותר

NISSAN X-TRAIL הוא רכב פנאי-שטח משפחתי שזכה שוב ושוב בתואר "הקרוסאובר הנמכר בעולם". הרכב מתאים למשפחות בעלות 2-5 ילדים, ומעניק מרחב ופינוק אישי לכל מי שנמצא ברכב. מאמא ומאבא שנוהגים ועד הילד הקטן ביותר. NISSAN X-TRAIL מספק נוחות מקסימלית לכל אחד בעיצוב אופנתי במיוחד, עם שישה צבעים מטאליים, ועונה על כל צרכי המשפחה – הוא נוח ומרווח, בטיחותי ועוצמתי – מה שמרכיב את הצ'ק ליסט האידיאלי לרכב משפחתי מושלם.

הרכב עונה בצורה מושלמת על צרכי היום-יום של המשפחה, ומשמש כרכב המשפחתי האידאלי. משימות כמו איסוף הילדים מהגן ובית הספר, במקביל למטלות כמו קניות בסופר או קניית ריהוט לבית 'על הדרך' הופכות לקלות יותר בזכות המרווח העצום שהרכב מעניק.

תא המטען הגדול יכול להכיל עשרות שקיות לצד הקורקינט או האופניים של הילדים, בזכות רצפה נגישה בקו סף הדלת, למניעת התכופפות. אם יש צורך במקום נוסף, למשל במקרה של שינוע פריטים גדולים במיוחד, ניתן לקפל את המושבים האחוריים ביותר, שנכנסים ישר לתוך תא ברצפת הרכב, ליצירת מרחב אחסון ענק בנפח של 445 ליטרים.

האבזור המתקדם והמפנק של NISSAN X-TRAIL יעיל מאוד בטיולים משפחתיים מהנים בסופי שבוע. כל רכב מגיע עם מנשא אופניים מקורי, מקרר מיני חשמלי נייד לאוכל ושתייה, גגון חזק ועמיד, תושבת מקורית לחיבור טלפון סלולרי לתריס המזגן, ארגונית נוחה וקומפקטית ועוד. גם במקרה של ימי כיף משפחתיים, המרחב העצום של תא המטען מתגלה כיעיל, במיוחד במקרים בהם יש צורך 'לקחת את כל הבית' איתכם לטיול. בחלק מהדגמים דלת תא המטען נפתחת באופן אוטומטי לנגישות ולנוחות מרבית. 

NISSAN (צילום: יח"צ NISSAN)
המרווח העצום ש-NISSAN X-TRAIL מעניק | צילום: יח"צ NISSAN

בטיחות מקסימלית להגנה על המשפחה שלך

NISSAN X-TRAIL מתפאר בחבילת בטיחות מתקדמת לנסיעה שקטה ובטוחה, שמגנה על כל יושבי הרכב. תכונות כמו 6 כריות אוויר, עוגנים להתקנה בטוחה של מושב התינוק, מערכת לניטור לחץ האוויר בגלגלים ומערכות לזיהוי וניטור סכנות בכביש, כל מי שנוהג ברכב זוכה למעטפת הגנה בטיחותית.
רוצים לפנק את המשפחה עוד יותר? ברמת הגימור המפוארת יותר, אפשר ליהנות גם ממערכת עזר עתידנית לחנייה אוטומטית, שלמעשה מחנה את הרכב במקומכם בצורה בטיחותית ונוחה, וגם ממערכות בטיחות נוספות כמו התרעה על עייפות, זיהוי שטחים 'מתים' וזיהוי תנועה בחלק האחורי של הרכב.

ניסאן (צילום: יח"צ NISSAN)
חבילת בטיחות מתקדמת לנסיעה שקטה ובטוחה | צילום: יח"צ NISSAN

קצת פרטים טכניים

NISSAN X-TRAIL מגיע בשני דגמים שונים – 1.3 טורבו בנזין או 1.7 טורבו דיזל, כשלכל אחד מהם שלוש רמות אבזור שונות. כל הדגמים נהנים מביצועים מעולים ועוצמתיים לצד פינוק ונוחות מקסימלית, ומצריכת דלק נמוכה יחסית לדגמי קרוסאובר אחרים בשוק. ישנם שישה צבעים מטאליים לבחירה: כחול ספיר, כתום ענבר, אפור, לבן פנינה, כסף ושחור מטאלי.

והכי חשוב, רגע אחרי שתסיימו את כל הארגונים לקראת החבר החדש שמצטרף למשפחה שלכם, נצלו את הזמן לנוח וליהנות מההתרגשות שמאפיינת כל כך את התקופה היפה הזו. שיהיה במזל טוב!