המיליונרית הישראלית ירדנה עובדיה חיתנה אמש את בתה אורטל באירוע שעלותו מוערכת בכ-7 מיליון שקל - החתונה היקרה ביותר אי-פעם בישראל.

רוצים לקבל עדכונים על קטעי וידאו חזקים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אם תהיתם על מה אפשר הוציא כל כך הרבה כסף בחמש שעות של חגיגה, נספר לכם שהחתונה נערכה ב"חוות רונית" שבסמוך למושב רשפון בשרון. כ-1,000 אורחים הוזמנו לאירוע, ונהנו מתפריט עשיר שכלל בין היתר פטה ביצי קרפיון ברוטב צ'רמלה, קבב לוקוס לבן, תבשיל כמהין בזעפרן, שיפודי שקדי עגל בניחוח "ראס אל חנות", תבשיל מוח עגל בבישול קדירה ועוד.

גם גן האירועים שמארח בין כתליו חתנים וכלות מדי ערב, שינה את עורו. גן האירועים הפך ל"ונציה קטנה" והאורחים שבו צעדו בין תעלות עם גונדולה, אמפיתיאטרון ונהנו ממופע אורקולי.

את החתן והכלה ליוו לחופה כ-100 ילדים וילדות בבגדי חתן וכלה, ששרו כל הדרך לחופה. אבל החלק האומנותי של הערב כלל הפקה שלא הייתה מביישת את אירועי היובל למדינת ישראל. בזה אחר זה הופיעו על הבמה שרית חדד, אייל גולן, משה פרץ ושלומי שבת, שהרי אין מצווה גדולה יותר מלשמח חתן וכלה.

עובדיה החלה את דרכה כקופאית בדימונה, וברבות השנים הפכה לאשת סודו של נשיא גינאה. במקביל סגרה באפריקה עסקאות גדולות בתחומים שונים - מביטחון דרך נדל"ן ועד רפואה.