איפה הכי משתלם לנפוש בפסח? (צילום: rf123.com, Victor Kulygin)
מחירים ברצפה. ארכיון | צילום: rf123.com, Victor Kulygin

ישראלים רבים עוד זוכרים את הבילויים הזולים במלונות בטורקיה בתקופה בה היחסים היו טובים יותר, אבל נראה שכאלה מחירים לא היו גם אז. פיגועי הטרור במדינה יחד עם ניסיון ההפיכה הצבאית הכושל הובילו לשפל תיירותי ובכך גם למחירי רצפה: מלון בדרגת 4 כוכבים באנטליה, למשל, מציע נופש במחיר הנמוך מ-100 שקלים ללילה בחדר זוגי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

לפי נתוני אתר השוואת מחירי המלונות "הוטלס קומביינד", חדר זוגי ברמת אירוח של 4 כוכבים יעלה לכם 99 שקלים ללילה בלבד. במלונות אחרים המחיר נמוך בכמה שקלים נוספים.

ברמת אירוח של 3 כוכבים המחירים נמוכים עוד יותר. לפי הנתונים באתר, חופשות מוצעות גם במחירים הנעים סביב ה-80 שקלים ללילה, ובתוספת של חמישה שקלים תוכלו לשדרג את החופשה גם בארוחת בוקר. למקרה שחששתם, המחירים הזולים לא מעידים על שירות ירוד. במלונות הללו קיימת בריכת שחייה ואבזור מלא בחדרים.

לדברי מנכ"ל "הוטלס קומביינד", איל סגל, המחירים שאנו רואים "לא מכסים אפילו את עלויות האירוח". לדבריו, "זהו מחיר סמלי כדי שהמקום לא יהיה שומם. כואב לראות את התיירות האזורית נשחקת כך". סגל הוסיף כי יציאה לחופשה כזאת בטיסת לואו קוסט תהפוך אותה לזולה במיוחד.