הדוגמנית מאי תגר רגילה לעבוד במקומות מרוחקים ואקזוטיים בכל העולם, אבל בדובאי היא עוד לא הייתה. חברת האופנה הישראלית פיקס החליטה לעשות את הקמפיין שלה באיחוד האמירויות ולקחה איתה את הדוגמנית הישראלית להצטלם יחד עם דוגמנית תושבת המקום. מדובר בצעד היסטורי, שכן זו הפעם הראשונה שבה חברת אופנה ישראלית מצלמת קמפיין בנסיכות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

תגר סיפרה על חוויותיה מהמדינה, וציינה שעוד לא מרגישים את הנורמליזציה בכל מקום. "יש מקומות שאתה לא יכול לשלם עם אשראי ישראלי", סיפרה. "בצ'ק אין כשאתה כותב מאיזו מדינה הגעת, אין את האפשרות לבחור את ישראל".

בקמפיינים היא הופיעה יחד עם אנסטסיה, דוגמנית מאיחוד האמירויות. היא סיפרה שהיו לה חששות, אך הן התפוגגו מהר מאוד. "כמובן שהיו חששות, ההורים שלי פחדו", סיפרה תגר. "אבל על ההתחלה הרגשתי בנוח להגיד שאני בישראל. התושבים מאוד נחמדים וקיבלו אותי מאוד יפה, וכמעט כל אחד שאמרתי לו שאני מישראל אמר שהוא ממש מחכה לרגע שהוא יוכל לבוא לישראל".

וכמו כל ישראלי שמבקר באמירויות, גם תגר הקפידה להזכיר את מזג האוויר הלוהט: "חם ברמות לא הגיוניות, עד כדי כך שעכשיו 10:00 וכבר סיימנו לצלם, התחלנו ב-4:00". בינתיים, עוד ועוד חברות מסחריות מצהירות על שיתופי פעולה עתידיים עם איחוד האמירויות, ונראה שזו רק הסנונית הראשונה.