תקרית מביכה נרשמה אמש (שישי) בתום ריאיון סוער של אביר קארה, מייסד "אני שולמן", בתוכנית אופירה וברקוביץ' בערוץ 12, כאשר המראיין אייל ברקוביץ' תפס את קארה מתכתב תוך כדי השידור עם שר האוצר ישראל כ"ץ. בעבר כבר נטען כי קארה, מראשי המאבק לפיצויי בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, משתף פעולה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ומקפיד שלא לתקוף אותו, אך זה הכחיש את הדברים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לקראת סיום הריאיון הציץ ברקוביץ' במכשיר הטלפון שאחז קארה בידו ואמר: "אני רואה שאתה מתכתב עם שר האוצר, אמרת לי שאתה לא נפגש איתו הרבה". קארה הנבוך השיב: "לא, עם ראש הממשלה לא". ברקוביץ' המשיך: "אני רואה שאתה איתו (עם שר האוצר) בהודעות תוך כדי שידור". קארה חייך והשיב: "לא".

ברקוביץ' לא וויתר: "מה לא? תפתח את ההודעות, תראה את ההודעה האחרונה". בשלב זה ענה קארה: "אייל, אני לא מתבייש בזה". ברקוביץ' הצביע על מכשיר הטלפון של מייסד "אני שולמן" ושאל שוב עם מי הוא מתכתב. קארה בחר להתחמק: "יש פה ים של הודעות, אין הודעה מעכשיו".

לפני חצי שנה אביר קארה פתח קבוצת מחאה בפייסבוק ובתוך שלושה שבועות כבר היו בארץ עשרות אלפי "שולמנים" גאים. משבר הקורונה מיקם אותו בחזית המאבק לפיצוי בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, וכיום הוא מוביל התארגנות חזקה ומשפיעה עם כ-200 אלף חברים.

קארה מתרחק מזיהוי פוליטי, אך היו שטענו כי הוא מקושר לראש הממשלה ולגורמים נוספים בקואליציה. מייסד "אני שולמן" הכחיש את הטענות ואמר כי מעולם לא הצביע לנתניהו בבחירות.