הבירה הטורקית שהפכה למבוקשת ביותר בתחום השתלות השיער נסגרה גם היא עם ימי הקורונה – והטיפול נקטע באמצע עבור לא מעט ישראלים. כעת הם תקועים ללא אפשרות לטוס לאיסטנבול ולהמשיך את התהליך, מה שעלול לפגוע בתוצאה הסופית.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

דניאל שמואל שעבר טיפול אחד אומר: "לפני חצי שנה עשיתי את הטיפול, ואני צריך בשביל למקסם את התוצאה לעשות טיפולים משלימים של PRP וויטמינים. כרגע אני חייב כמה שיותר מהר להגיע לשם, אחרת אני בעצם מאבד את המומנטום של הטיפול".

שחר שמואל שעבר טיפול גם כן הסביר: "זה לא טיפול בזבנג וגמרנו, יש גם תהליך החלמה, יש כל מיני עניינים אחרים, שאנחנו גם צריכים לתכנן את החיים מעבר לזה".

הם אומרים שלא יוותרו על המשך הטיפול בטורקיה: "אין מצב, אין שום מצב. הנושא בישראל לא מספיק מפותח והפרקטיקה היא לא מספיק מפותחת, בשביל שאני אשים את הראש שלי... ודבר שני, אחרי הניסיון שיש לי בטיפול הראשון, אין מצב שאני אוותר על זה".

גם בטורקיה מנסים כעת להתאושש מהמשבר הכלכלי ולחזור לעבודה. בשיחה מרחוק אומר ד"ר לבנט אקאר, מומחה בהשתלות שיער מקליניקת "קוסמדיקה": "אנחנו מקבלים את המטופלים הראשונים ועושים הכל כדי לשמור על ביטחון המטופלים ועל ביטחון הצוות שלנו".

"היו לנו סטנדרטים גבוהים להיגיינה לפני שהקורונה פרצה", אמר ד"ר אקאר. "עכשיו אף החמרנו אותם. אנחנו מבצעים בדיקות קורונה לכל המטופלים".