האלוף יואב פולי מרדכי צפוי להיפגש הערב (חמישי) עם הנשיא הנכנס של ארגון World Vision על מנת להציג לו את הממצאים החמורים של החקירה שהעלתה כי בכיר בארגון העביר כסף רב לזרוע הצבאית של ארגון חמאס. לקראת הפגישה, צילם מתאם הפעולות בשטחים סרטון ובו מסר חריף לתושבי הרצועה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

הסרטון שצולם במעבר ארז, הופץ בעמוד הפייסבוק ״אלמונסק״ (המתאם), הפונה לאוכלוסייה בעזה וביו"ש. האלוף פנה לתושבי עזה ואמר: "אני רוצה לדבר על ארגון הטרור חמאס שגונב את הכסף שלכם למען קידום הטרור. מה שאני רוצה לגלות לכם זה שהוא עבר את הגבול".

האלוף מרדכי חשף בפני תושבי הרצועה את דבר החקירה שבסופה התגלה כי חמאס משתמש באופן שיטתי בכסף שמדינות העולם מעבירות לפעילות ארגונים בינלאומיים כמו הארגון הבינלאומי worl vision ברצועת עזה.

מנהרות חמאס "דורגו כאיום נמוך" (צילום: אלעאלם)
"ישראל לא תשלים עם המנהרות" | צילום: אלעאלם

"אחת מההוכחות האלו היא הודאתו של מוחמד חליל מוחמד אל חלבי מנהל מטה הארגון בעזה, בהעברת כספים לחמאס מיליונים של דולרים שנועדו לבנות פרויקטים, תמיכה כספית לתושבים ואפילו חבילות מזון לנזקקים, אותם העבירה חמאס לזרוע הצבאית שלה לבניית בסיסית, לבונוסים למשכורות ולחפירת מנהרות", אמר מרדכי.

בסוף דבריו הדגיש האלוף כי מנהרות המוות יביאו את ההרס על החמאס ועל רצועת עזה והן משהו שהוא בלתי אפשרי. "חמאס קוברת אתכם ואת תקוותיכם לחיות כמו כולם", אמר. "המשך ניצול המדיניות האזרחית של ישראל פוגעת בכם ולא נשב בחיבוק ידיים. לישראל יש את הזכות לשמור על ביטחונם של אזרחיה וגבולותיה!".