כמה ירוויחו ח"כים טריים ופורשים? (צילום: חדשות 2)
ח"כ מיכאלי לא עוצרת | צילום: חדשות 2

שבוע בלבד לאחר ההתבטאות החריפה כלפי הומוסקסואלים - חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי לא עוצרת. הפעם תוקפת הח"כית מעוררת המחלוקת את החלק הנשי בקהילה הגאה. "לסביות הן נשים שעברו הפלה", היא טוענת בתוקף בריאיון עימה שיפורסם במוסף סוף השבוע של העיתון "מעריב".

"אם היה זה גבר שאומר את הדברים במקומי, לא הייתה התייחסות כל כך רחבה ובוטה לעניין", טוענת מיכאלי שמסרבת לחזור בה ולהתנצל.

"נטייה מינית מתפתחת משום שאין לנו מספיק הסברה לערכי משפחה נורמטיביים ולחינוך מיני ראוי. בנות צעירות נכנסות להיריון ועושות הפלה שפוגעת בסיכויים לשהן ללדת ילדים, ובסוף הן עוד הופכות ללסביות", פורשת ח"כ מיכאלי את משנתה.

מיכאלי התפרסמה לשמצה לאחר מספר תקריות אלימות בכנסת. באחת מהן שפכה כוס מים לעבר חבר הכנסת מג'אדלה שלטענתה דיבר אליה בזילזול. בתקרית נוספת ניסתה מיכאלי להפסיק את נאומה של חברת הכנסת חנין זועבי.

"אני מתאמנת באגרוף תאילנדי מול אנשי מקצוע ומול בעלי שהיה מתאגרף ידוע. אם הייתי רוצה לדחוף את זועבי, אפשר היה לראות את זה. כשאני דוחפת בן אדם - הוא עף מיד",

רק בשבוע שעבר: "הומואים? מסכנים שמתאבדים בגיל 40"

 במהלך הדיון שנערך בשבוע שעבר בכנסת, הציגה מיכאלי את דעותיה כלפי זוגות חד מיניים כשציינה כי מדובר באנשים שעברו הטרדה מינית בילדותם. "רוב ההומואים הם חבר'ה שעוברים חוויה מאוד קשה של הטרדות מיניות מגיל צעיר מאוד וזה הולך ומידרדר הלאה", אמרה מיכאלי בדיון שנערך בוועדה למעמד האישה בנושא הטרדות מיניות בעבודה.

"הם מסכנים, אותם הומואים", אמרה במהלך הדיון, והוסיפה: "בסוף הם מתאבדים בגיל 40, ואלה אותם חבר'ה שרוצים להיות נשים והם נשים".

מלבד הצגת משנתה, תקפה חברת הכנסת את ערוץ 10, שמשדר לדבריה תכניות שמעודדות את צופיו להיות הומואים."כשאני פותחת ערוץ 10 אני רואה תוכניות בידור שמראות כביכול עד כמה נעים להיות הומו", הדגישה. "הגיע הזמן שנעשה סדר בעניין. מאיפה יש לערוץ 10 זכות לשדר תוכניות שמראות כמה כיף לרקוד ולהתאפר?".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק