קריירה מפוספסת? יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן (הליכוד) שימש היום (שני) כמחליפו של השדרן נתן זהבי בתכניתו "זהבי עצבני" ברדיו 103FM, ששונתה באופן חד פעמי ל"ביטן עצבני". ביטן שידר במשך שעתיים, במהלכן שוחח עם מאזינים והשיב לשאלותיהם, ב-103FM אישרו כי ביטן ינחה את התוכנית גם מחר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במהלך התכנית התקשר לביטן מאזין ששאל אותו: "פעם אחת ולתמיד - מי יותר שמן, אתה או אמסלם? באמת אבל". ביטן השיב כי הוא השמן מבין השניים, שכן חברו לסיעה עבר ניתוח להצרת קיבה, והחיקויים בארץ נהדרת אינם נאמנים למציאות.

"אני אוהב את הלוק של עצמי", הבהיר ביטן בשידור. "אשתי בקשה ממני לעשות קיצור קיבה, אז שאלתי אותה אם היא רוצה להרוס לי את המוניטין". לאחר זמן קצר הבהיר המתקשר כי הוא לא אחר מחבר הכנסת דודי אמסלם (הליכוד) בכבודו ובעצמו - שהחמיא לביטן: "אני רוצה לומר למאזינים שאני מת עליך ושמדובר באיש נדיר עם לב ענק".

דודי אמסלם (צילום: Yonatan Sindel/Flsah90, חדשות)
הפסיד בתחרות המשקל, אמסלם | צילום: Yonatan Sindel/Flsah90, חדשות

במקביל, זהבי עצמו הבהיר כי אין לו קשר למינוי המפתיע. "התנצלות. אני לא אחראי לשיבוצו של דוד ביטן ברצועת השידור זהבי עצבני", כתב בפייסבוק. "בבקשה אל תציקו לי, יש לכם תלונות - תפנו אותן למנהל הרדיו מר צלקובניק. להקיא מגועל. מקווה שהמחליף הבא לא יהיה הצל", סיכם.

ועדת האתיקה של הכנסת קבעה בשנת 2012 כי חברי כנסת לא יוכלו להשתתף באופן "קבוע ומתמשך" בתכניות טלוויזיה ורדיו - זאת לאחר שבקשתה של חברת הכנסת דאז נינו אבסדזה (קדימה) להשתתף בתכנית הריאליטי "רוקדים עם כוכבים" נדחתה. עם זאת, לאור השתתפותו של ביטן בתוכנית יותר מפעם אחת, לא ברור האם זו נופלת תחת הגדרה זאת.