איתן ברושי, שלי יחימוביץ (צילום: פלאש 90, חדשות)
ראש בראש. ברושי ויחימוביץ' | צילום: פלאש 90, חדשות

הסערה סביב ח"כ איתן ברושי מסרבת לגווע: לאחר שהושעה מהמפלגה על ידי היו"ר אבי גבאי וכונה על ידו "עבריין מין", ח"כ שלי יחימוביץ' אמרה היום (שישי) כי קיבלה כמה תלונות נוספות על התנהגות בלתי הולמת מצד ברושי.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"השבוע הגיעו אליי שלוש פניות אנונימיות מבלי יכולת לחזור אליהן (אם כי היו מפורטות והאמנתי להן)", הסבירה יחימוביץ'. "שתיים פנו אליי מכתובת מזוהה, חזרתי אליהן לשיחות ממושכות, ביצעתי הצלבות ולא רק שאני מאמינה להן לחלוטין, אלא שמסתמן דפוס חזרתי של התנהגות, שגם אם במישור הפלילי חלה על פרק נכבד ממנה התיישנות הרי שהיא הופכת את המשך השהייה שלו במערכת הפוליטית לבלתי נסבלת".

אבי גבאי, ארכיון (צילום: החדשות)
אבי גבאי, ארכיון | צילום: החדשות

ביום רביעי האחרון הגיש ברושי תביעת לשון הרע נגד יו"ר המפלגה גבאי, בה דרש ממנו סכום של 300 אלף שקלים. בתביעה נטען כי גבאי השעה את ברושי ללא שימוע כפי שמחייבת חוקת המפלגה, וגם כינה אותו "עבריין מין".

על מכתב התלונה שפורסם נגד ברושי, בו נטען כי הטריד מינית אישה לפני 15 שנים, נכתב בתביעה: "התובע הכחיש את האירוע המתואר מכל וכל. הנתבע לא חזר בו מהפרסום עד לרגע הגשת כתב התביעה".

הח"כית לשעבר נחמיאס ורבין (צילום: הדס פרוש, פלאש 90, חדשות)
ח"כ נחמיאס ורבין | צילום: הדס פרוש, פלאש 90, חדשות

התביעה התייחסה גם לתקרית עם חברת הכנסת איילת נחמיאס ורבין. "נוצרה, לצערו הרב של התובע, סיטואציה שלא הייתה צריכה להתרחש, בה נגע התובע בישבנה של חברת הכנסת", נכתב. "בשום אופן התובע לא התכוון לפגוע בה או באחרים. לאחר שהבין את הטעות, התובע לקח עליה אחריות והתנצל על הנגיעה בפני חברת הכנסת. חברת הכנסת קיבלה את התנצלותו הכנה".

עו"ד אילן בומבך המייצג את איתן ברושי מסר בתגובה: "גבאי ויחימוביץ' הפכו להיות התחקירנים, התובעים, השופטים והתליינים. אין יותר קל מלחרוץ גורלות במשפט בלי לתת לאדם להגן על שמו הטוב".

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אמנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/