ישראל תקפה הלילה (שלישי) מכולות בנמל לטקייה שבמערב סוריה, כך לפי פרסומים בכלי התקשורת של המשטר הסורי. עוד דווח שההגנה האווירית הסורית סיכלה את מתקפת הטילים של מטוסי קרב ישראליים, ושרפות ונזק נרחב נגרמו מהתקיפה. בתקשורת הסורית ציינו כי במכולות שהותקפו היו רכיבים לשיפור דיוק של הטילים הסוריים.

גורם צבאי סורי אמר ש"סמוך לשעה 3:21, האויב הישראלי ביצע תקיפה אווירית עם טילים מלב הים התיכון, ממערב ללטקייה, למגרש המכולות בנמל המסחרי בלטקייה". הגורם ציין כי התוקפנות הישראלית הביאה להצתת שרפות במקום ולנזק רב, ועדיין נמשכות העבודות לכיבוי השרפות ובדיקת תוצאות התקיפה. לא דווח על נפגעים, אך נזק רב נגרם לבניינים ליד הנמל.

גם לפני שלושה שבועות דווח בסוריה שישראל תקפה באזור עיר הנמל, הנחשבת למעוז משפחת אסד והעדה העלווית בסוריה, ודווח שרוב הטילים שנורו לאזור יורטו. לפני חודש דווח בסוריה על 2 אזרחים שנהרגו ו-6 חיילים ואזרחים שנפצעו בתקיפה של חיל האוויר הישראלי באזור העיר חומס. נזק רב נגרם גם לתשתיות. טיל נ"מ ששיגרו הסורים והחטיא את המטוסים, חצה - והתפוצץ עשרות ק"מ מול הים של חיפה.

כתב ערוץ הטלוויזיה אל-אח'ברייה דיווח מאזור הנמל ומסר כי הפיצוץ הפעם גדול בהרבה מהפיצוץ שהתרחש בתקיפה הקודמת בנמל לטקייה. עוד הוא הוסיף כי הפיצוצים הפעם נשמעו אפילו בעיר טרטוס, המרוחקת כ-80 ק"מ מלטקייה.