ברקע הדרישה המוגברת בכל רחבי הארץ לקבלת החיסון השלישי לקורונה, ראש הממשלה נפתלי בנט ליווה היום (שלישי) את אימו מירנה בנט לסניף קופת החולים מכבי בחיפה כדי לקבל את המנה השלישית. "החיסון השלישי מתאים מחדש את ההגנה של הגוף ומאפשר להציל חיים", אמר בנט. "זה נדיר שיש אפשרות להציל חיי אדם וכל מה שאני מבקש זה לצאת להתחסן. לחסן בפעם השלישית את כל מי שמעל גיל 60 והצעירים שעוד לא יצאו להתחסן - צאו להתחסן. כולם מחסנים את ההורים, יוצאים להתחסן ושומרים על המדינה".

ראש הממשלה נפתלי בנט  הגיע עם אמו לקבלת מנה שלישית
ראש הממשלה בנט ואימו מירנה

מנכ"לית מכבי, סיגל דדון-לוי, הודתה לבנט וסיפרה על מבצע החיסונים: "תודה על המעורבות היום-יומית בחיסונים מול הקופות. זו דוגמה אישית ואני בטוחה שעוד הרבה אנשים יבואו להתחסן. מבצע החיסונים הוא משימה לאומית, וכל קופות החולים מגויסות ופועלות במלוא המרץ. במכבי יש 310 אלף מטופלים שיכולים להתחסן במנה השלישית. נכון לעכשיו יותר מ-55 אלף חברי מכבי כבר התחסנו ועוד 80 אלף חברי מכבי כבר קבעו תור".

בשבוע שעבר הודיעו בנט ושר הבריאות ניצן הורוביץ על תחילת מבצע מתן מנת החיסון השלישית נגד נגיף הקורונה לבני +60, לאור המלצת מומחי משרד הבריאות ולמרות שה-FDA טרם אישר זאת. מאז תחילת המבצע דיווחו קופות החולים על היענות רחבה בקרב בני ה-60 ומעלה שמיהרו לקבוע תור למנה השלישית של החיסון נגד קורונה.