עסקי המסעדנות אמנם בשפל עולמי, אבל גם באקלים הנוכחי ישנן הצלחות קולינריות שמשגעות את העולם. הריוניות בסוף השליש האחרון מרגישות כבדות ומלאות ציפייה, ציפייה שלפעמים עשויה להוביל לאי שקט וחיפוש אמיתי אחר פתרונות שיובילו ללידת המיוחלת. אנחנו מכירים את ההליכות, הסקס וגם את שמן הקיק כזרזים פופולריים, אבל במצב של הריון כבד ומתקדם, ההבטחה שהמבורגר עסיסי עשוי להוביל ללידה נשמעת מפתה פי כמה.

מסעדת ״סברבן״ באקסלסיור, מיניסוטה, התפרסמה לאחרונה בכך שההמבורגר שלה הוא זרז לידה מוכח, ומאז ההריוניות לא מפסיקות לצבוא על פתחה. אנריקה, השף הראשי, התנסה עם מתכונים חדשים להמבורגרים, לתחרות איזורית שנתית בשם ׳קרב הבורגר׳. מדובר בצ׳יזבורגר נדיב וחריף, עם בצל מטוגן ורוטב מיוחד.

Our latest Labor Inducer Burger success story & Baby number 23 has arrived! Congratulations to @jessicaerck and family on their perfect new addition!

פורסם על ידי ‏‎The Suburban‎‏ ב- יום רביעי, 28 באוקטובר 2020

ההשראה למנה הגיעה מהשותפה למסעדה, קלסי קוורברג, שהיתה תשעה ימים מהתאריך המיועד ללידה. קלסי, שיצאה כבר לחופשת לידה, קפצה למסעדה כדי לדגום כמה מההמבורגרים הנסיוניים שרקח אנריקה, ואהבה אחד מהם מאוד. היא ביקשה מהשף מנה שלמה ממנו. שבע שעות אחר כך הביא בן, בשם סאם, לעולם.

Labor Inducer Baby number 18! Congratulations @kelseykubacki and family!

פורסם על ידי ‏‎The Suburban‎‏ ב- יום חמישי, 27 באוגוסט 2020

זו היתה רק ההתחלה. ההמבורגר נכנס לתפריט כפריט היסטורי אישי, בשם המצחיק: ״מזרז הלידה,״ והתקבל לתחרות. הוא הגיע למקום השלישי, והשם והסיפור עשו גלים וזכו להתעניינות. מהר מאוד עוד הריונית ילדה, הפעם בת קטנה, שעות לאחר שבלסה אותו. מאז שנכנס לתפריט, בספטמבר 2019, עוד ועוד סיפורים דומים התפרסמו, ועוד ועוד הריוניות מזמינות את המנה. זה נעשה מין טרנד, להגיע למסעדה עם בטן ענקית, ולהזמין את מזרז הלידה. לא יועיל, לא יזיק. כך או כך, המסעדה מדווחת שלפחות 23 לידות כבר נערכו ביממה שלאחר האכילה.

Happy 1st Birthday to the little boy that gave our Labor Inducer it’s name! Mom and Sammy shared one last night at home...

פורסם על ידי ‏‎The Suburban‎‏ ב- יום שישי, 10 באפריל 2020