מקרה חריג של הידבקות בקורונה: לבית החולים שיבא תל השומר הגיע היום (חמישי) תינוק בן 5 שבועות בלבד, שהתגלה כחולה בנגיף. בהודעת בית החולים נמסר כי התינוק ישהה במתחם ייעודי ומבודד, שהוקם למקרים מיוחדים שכאלה. במקביל פורסמו גם מעט חדשות טובות: שלוש דיירות בבית האבות "הבונים החופשיים" בנהריה, כולן מעל גיל 90, החלימו ושוחררו מבית החולים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בית החולים הדגיש כי התינוק נמצא בהכרה מלאה, וכי הוא ממשיך לעבור סדרת בדיקות במסגרת האשפוז. הוא אחד מצעירי הנדבקים עד כה בישראל, בן 5 שבועות בסך הכל, ועל כן, גם זכאי למלווה במהלך שהותו בבית החולים. התינוק יאושפז במתחם למקרים מיוחדים שהוקם ביחידת הקורונה בבית החולים שיבא תל השומר, והוא יטופל על ידי מומחים מצוות טיפול נמרץ ילדים. 

אלא שישנן גם חדשות טובות היום במאבק בנגיף, במיוחד על רקע הדיווחים על מתים נוספים מבתי אבות ברחבי הארץ - מהמרכז הרפואי לגליל בנהריה עדכנו היום ששלוש קשישות בנות 91, 96 ו-97 שנדבקו בנגיף הקורונה - החלימו לגמרי. השלוש שוחררו מבית החולים וחזרו לבית האבות בעיר. 

על בסיס העדכון האחרון של משרד הבריאות, שפורסם הבוקר, מספר חולי הקורונה בישראל עומד לפי שעה על 9,755 בני אדם - עלייה של 351 מקרים מאומתים ביממה האחרונה. במהלך היום התווספו למניין המתים עוד 6 בני אדם שהלכו לעולמם בעקבות הנגיף, ובכך מספרם הכולל מגיע ל-79. 165 מהחולים מוגדרים במצב קשה, ומספרם של אלו הזקוקים להנשמה, מתייצב על 119 נכון לשעה זו.