עוד לפני שהגיע הבוקר זאב רוזנשטיין לבית המשפט העליון לדיון בבקשתו לצאת לחופשה מהכלא, הגיע למקום חברו הקרוב גדי ("החצוצרה") ורקשטל. רוזנשטיין עוד היה בין כתלי הכלא כשהשניים שוחחו בטלפון מול מצלמת חדשות 2 באינטרנט. "יש פה ים צלמים - אתה לא יכול לברוח", הזהיר ורקשטל בקריצה את חברו, בצד השני של הקו. "אל תדאג זאביק, יהיה בסדר".

ורקשטל הגיע לבית המשפט העליון כדי לפגוש את רוזנשטיין. לחדשות 2 באינטרנט הוא סיפר על תחושותיו של "הזאב" לאחר חיסולו של יריבו בעולם הפשע – יעקב אלפרון. "כאב לרוזנשטיין מאוד כשהוא שמע על הפגיעה ביעקב", סיפר. "הוא ניחם את המשפחה דרכי, ואתמול ביקרה בשבעה איבון (אשתו). הוא מסר שכאב לו ושכמובן לא היה לו שום קשר לאירוע. אין מה לעשות - מקרים כאלה קורים ואפשר רק להצטער על כך."

הדיון התנהל בסופו של דבר בלא נוכחותו של "הזאב". בית המשפט העליון החליט שלא להתערב בשיקולי שירות בתי הסוהר בנושא חופשות האסיר. "אף אחד לא יפגע בו, אף אחד לא יתקרב אליו, וננסה עוד פעם להגיש בקשה לחופשה", אמרה בתום הדיון אשתו של רוזנשטיין, איבון.

זאב רוזנשטיין
זאב רוזנשטיין | צילום: חדשות
ניסה לרצוח את האלפרונים

רוזנשטיין הוסגר ב-2006 לארצות הברית בידי מדינת ישראל, שם הוא עמד למשפט בבית משפט אמריקני באשמת הפצת מיליוני כדורי אקסטזי. ב-16 בינואר 2007 נידון ל-12 שנות מאסר, שלוש שנים על תנאי וקנס כספי של 17,500 דולר. זאת במסגרת עסקת טיעון בה הודה באשמה. רוזנשטיין מרצה את תקופת המאסר בבית כלא בישראל.

במסגרת עיסקת הטיעון הודה רוזנשטיין בישראל בקשירת קשר לביצוע רצח. הוא הודה בכך שהוא שילם לרוצחים שכירים מקולומביה על מנת שירצחו את האחים יעקב וניסים אלפרון. זו הייתה הפעם הראשונה בה הודה רוזנשטיין במעורבות במלחמות בין ארגוני פשע.

לפי תנאי העסקה, נידון רוזנשטיין לשלוש שנות מאסר בפועל, אותן הוא מרצה בחפיפה לעונש המאסר שנגזר עליו בארצות הברית.