אילוסטרציה
ביצע מעשים מגונים בבת 16, אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

הפרקליטות הגישה הבוקר (ד') כתב אישום נגד גבר בן 43 מראשון לציון, בגין ביצוע מעשים מגונים בנערה בת 16. מכתב האישום עולה כי הגבר הינו אבי חברתה של הנערה, וכי המעשים בוצעו בביתו - בעת שישנה אצל בתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, אסף האיש את הנערה במכוניתו לביתו, לאחר שתיאמה עם בתו כי תלון אצלה. עם הגיעם לבית, הציע הנאשם לנערה לשתות משקאות משכרים, אך היא סירבה. לאחר מכן, הוא חיבק ונישק את הקטינה בלחיה ואף נגע בישבנה, וזאת חרף בקשותיה החוזרות ונשנות שיחדל ממעשיו. הנאשם אף שאל את הנערה באשר להתנסויותיה המיניות, אך היא השיבה לו כי יש לה חבר וכי היא בתולה.

כתב האישום אף מייחס לאיש ביצוע מעשים נוספים בעת ששכבה הנערה לישון. בעת שנרדמה, הוא נצמד אליה מאחור, הסית חולצתה ואת תחתוניה, נגע ומישש את איבר מינה ונישק את גופה, תוך שהוא אוחז בה בחוזקה ומונע ממנה לזוז. במהלך ביצוע המעשים התעוררה הנערה וצעקה בבהלה, ואז חדל הנאשם ממעשיו.

הפרקליטות ביקשה מבית משפט השלום בראשון לציון להאריך את מעצרו של האיש עד תום ההליכים נגדו. בפרקליטות נימקו את הבקשה בכך ש"במעשיו האמורים לעיל, ביצע הנאשם מעשים מגונים בקטינה לשם ביזוי, סיפוק או גירוי מיני, תוך שימוש בכוח".