גן ילדים
"רוצה לחזור להיות גננת" | צילום: חדשות 2

גננת מעפולה שלא הסתפקה במשכורת אחת, מצאה דרך מקורית להשלים הכנסה. במקום להציע שירותי שמרטפות, ניהלה האישה בת ה-38 מכון עיסוי והודתה בסרסרות לזנות. למרות העבירה החמורה, ביקשה הגננת מהשופט: אל תרשיעו אותי, אני רוצה להמשיך ולחנך.

מכתב האישום, שפורסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות", עולה כי האישה ניהלה עסק שסיפק שירותי עיסוי והעסיקה עוד עובדת שתפקידה להעניק עיסויים ללקוחותיה, עד שיגיעו לסיפוקם. בהודאותיה במשטרה, סיפרה הנאשמת כי מחיר העיסוי עמד על 150 שקלים והעובדת העבירה חצי מהסכום אליה.

מסתבר כי אותה מנהלת "מכון שירותי העיסוי", השלימה לימודי הוראה ופסיכולוגיה לגיל הרך ועבדה בגן ילדים כמחנכת ומורה למוזיקה. עורך דינה של הגננת, טען כי מדובר באישה נורמטיבית ללא עבר פלילי ביקש מבית המשפט להימנע מלהרשיע אותה כדי לאפשר לה לחזור לגן הילדים ולעסוק בהוראה.

השופט ג'ורג' אזולאי דחה את הבקשה והטיל על הגננת פיקוח מבחן למשך שנה, 9 חודשי מאסר על תנאי וקנס בגובה של 4,000 שקלים. "יש אמיתות פשוטות שנראה שנשכחו מעיני הצדדים ומוטב כי מי שהיה מוכן בחפץ לב לעסוק בסרסרות לזנות, לא יטיף ערכים לילדנו ולא יחנך אותם", הסביר השופט.