זירת הרצח בבית האבות בכפר סבא
זירת הרצח בבית האבות בכפר סבא | צילום: חדשות 2

לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה הוגש הבוקר כתב אישום נגד רונל אמור, עובד סיעודי בן 30 מהפיליפינים, שאנס ורצח לפני כחודשיים קשישה בת 82 בבית האבות "מגדלי הים התיכון" בכפר סבא.

הנאשם, שניסה לשים קץ לחייו בקפיצה מגג המבנה, עודו מאושפז בבית חולים בעקבות הפציעה שגרם לעצמו במעשיו.

לפי כתב האישום, בליל הרצח "ניגש הנאשם אל המנוחה הישנה במיטתה, הפשיט את מכנסיה ותחתוניה והרים את חולצתה". אחר כך, ביצע בה את זממו - למרות שהתנגדה למעשיו.

למרות התחנונים: חנק את הקשישה בכרית

"באותה עת זעקה המנוחה לנאשם באנגלית: 'בבקשה, אל תעשה את זה' ובכתה. היא אף הושיטה ידה בניסיון להגיע ללחצן המצוקה, אולם הנאשם אחז בחזקה בידיה, אמר לה: 'אני מצטער, סבתא'. הוא הניח בחזקה כרית על פיה כדי למנוע ממנה לצעוק, חנק בידיו את צווארה והמשיך במעשיו בהגיעו לסיפוק", לשון כתב האישום.

בכך לא באה מסכת ההתעללות אל קצה. בכתב האישום נכתב כי "לאחר זמן מה באותו הלילה, בעל הנאשם את המנוחה שוב ללא הסכמתה. בשלב מסוים הוא החליט לרצוח את המנוחה והסביר לה: 'אני לא מסוגל להרוג אותך אבל אני חייב לעשות זאת, כי אולי תספרי על מה שקרה. אחרי זה, אהרוג את עצמי".

הקשישה ביקשה מהעובד הסיעודי לחוס על חייה ולא להוציא את תכניתו לפועל, "אולם הנאשם חנק את צווארה בידיו ולחץ עם כרית שחסמה את פיה ואפה וגרם למותה", לשון כתב האישום. "כתוצאה מהמעשים נפטרה המנוחה בשעות הבוקר המוקדמות או בסמוך לכך".

נוסף על כתב האישום, הגישו בפרקליטות לבית המשפט גם בקשה לעצור את אמור עד תום ההליכים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק