אולמרט וזקן
"הייתה מעדיפה למות". זקן ואולמרט | צילום: חדשות 2

במסגרת סיכומי ההגנה במשפטם של שולה זקן ואהוד אולמרט היום בבית המשפט המחוזי בירושלים, אמר פרקליטה עו"ד מיכה פטמן לפרשה כי "שולה זקן הייתה מעדיפה למות ולא לומר משהו שייעשה בו שימוש נגד אהוד אולמרט". הסניגור הוסיף כי "המשטרה שמה לה ליעד להפיל את זקן כדי להפליל את אולמרט".

במסגרת המשפט נאשמת זקן, ראש לשכתו לשעבר של אולמרט, בפרשות ראשונטורס, טלנסקי, מרכז ההשקעות והאזנות סתר לשיחותיו של ראש הממשלה לשעבר. עו"ד פטמן הדגיש כי "שולה זקן הייתה יעד משטרתי", ותקף בחריפות את התנהלות המשטרה והפרקליטות: "המדינה נמנעה מלנסות לבדוק את העובדות - לא ניסו לבדוק מהי האמת בתיק וזו לא התנהגות שאפשר לעבור עליה לסדר היום".

זקן: "שכחתם שאני אמא ל-3 ילדים"

פרקליטה של זקן הגדיל ואמר כי "האישה הזו הייתה פיון בידיים של מערכת אכיפת החוק וכי הם הוכיחו שלא מעניינת אותם האמת. האישום בהאזנות הסתר הוא אישום מרושע וכוזב, שהופרך בבית המשפט כבר בעדותו של אולמרט. שמענו מהמזכירות שמדובר בשיטת עבודה". בשבוע שעבר ביקש עו"ד פטמן מבית המשפט לזכות אותה מכל האישומים: "לגברת זקן יש ציפיות גדולות מבית המשפט".

ראש לשכתו לשעבר של אהוד אולמרט זקן מואשמת בקבלת שוחד בפרשת הולילנד והכחישה בדיון בשבוע שעבר כי קיבלה שוחד ומתחה ביקורת על הרשויות ועל ההסכם שנחתם עם עד המדינה בפרשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק