ל' הגיעה לפני כחודש לאסוף את בנה בן השנתיים מבן זוגה לשעבר, אך לפתע הוא תקף אותה בסכין, דרס אותה ונמלט עם הילד. היום נחשפים צילומי מצלמות האבטחה שתיעדו את התקיפה הקשה.

ל' שחזרה את האירוע הקשה, בעוד היא מתאוששת מפציעות הרבות: "הוא נתן לי בוקסים בפנים ודקר אותי בסכין. ניסיתי לעצור את הסכין, אבל הוא לא הפסיק". לאחר מכן נכנס בן זוגה לשעבר לרכבו - והמשיך במרדף אחרי ל'.

בצילומי מצלמות האבטחה שהגיעו לידי חדשות 2 נראית ל' מנסה להימלט מהרכב בשארית כוחותיה, אך בן זוגה דרס אותה במהירות, העיף אותה למדרכה ונמלט כשהוא משאיר אותה שוכבת על הכביש במצב קשה.

נתפס לאחר מרדף משטרתי

עוברי אורח שהיו במקום ניגשו אליה, ניסו לסייע והזעיקו את כוחות מד"א והמשטרה. בזמן שהשוטרים היום בדרכם לזירה מתברר שהחשוד לא היו לבדו ברכב - אלא הוא לקח עימו את ילדם בן השנתיים. אחרי מרדף מורט עצבים עצרו אותו בלשי כפר סבא ברחוב בן יהודה בעיר .

בשבוע שעבר הוגש נגד בן הזוג לשעבר כתב אישום בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה. עו"ד שאדי כבהא, המייצג את הנאשם סיפר: "עולה ספק רב באשר לכשירותו המשפטית של הנאשם לעמוד לדין".

היום, מצבה של ל' עדיין מוגדר יציב, אך היא עדיין מתקשה להתמודד עם הסיוט שעברה. ל' הדגישה כי היא מצפה מהרשויות שימצו את הדין עם הגבר שכמעט לקח את חייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק