הפרקליטות: לדחות הכרעת הדין
מודה לכל מי שעודד ותמך. זקן | צילום: חדשות 2

ראש לשכתו לשעבר של אוהד אולמרט, שולה זקן, שוברת היום (ב') שתיקה ומתארת את תחושותיה על רקע המשבר העמוק בינה לבין מעסיקה לשעבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בהודעה שפרסמה היום בעמוד הפייסבוק שלה, כתבה זקן כי באחרונה הייתה שרויה בעצבות והודתה לכל מי שניסה לעודד את רוחה. "זה לא סוד שבימים האחרונים ליבי נשבר ושמחת הלב הקטנה שעוד נותרה בי, גם היא כמעט כבתה", כתבה זקן. "עד שבאתם אתם, אנשים יקרים, בני משפחה, חברים ועמך - עם ברכות וחיזוקים שהרגשתי שיצאו מהלב והם אלו שחיזקו אותי באמונתי, השיבו לי את שמחת החיים ובדרך זו אני מבקשת להודות לכם ולברך כל אחת ואחד מכם שהקב"ה ימלא כל משאלות לבכם לטובה בבריאות, אושר, נחת, פרנסה טובה ובעיקר שמחה בלב וחיוך תמידי על הפנים".

זקן ואולמרט בבית המשפט
זקן ואולמרט בימים יפים יותר. ארכיון | צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

הבוקר הודיע שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב דוד רוזן, כי יקריא את הכרעת דינו במשפט הולילנד ב-31.3 בשעה 9:00 בבוקר. כל הנאשמים, בראשם ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, נדרשו להתייצב באולם בית המשפט כדי לשמוע את הכרעתו של השופט. מי שלא יגיע - ייעצר על פי חוק.

רגע לפני הכרעת הדין, מוסיף להתנהל משא ומתן בין הפרקליטות לבין עורכי דינה של שולה זקן בעניין עסקת טיעון אפשרית, על רקע הקרע ביחסיה עם אולמרט. זקן חשה שאולמרט בגד בה בעדותו. לדבריה, אם תדבר - אולמרט יורשע וייאסר.