לאחר חילופי ההאשמות אמש ב"אולפן שישי" בין עוזרת הבית לשעבר של משפחת נתניהו, ליליאן פרץ, למקורבם של בני הזוג נתניהו עו"ד יוסי כהן, הגיב גם עורך דינה של פרץ והבהיר: "אם היא תלך לפוליגרף ותישאל על קבלת פיצוי כספי היא תצא דוברת אמת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עו"ד יוסי כהן דיבר אמש במהדורה המרכזית על התביעה שהגיש מני נפתלי, אב הבית לשעבר במשכן ראש הממשלה בירושלים, נגד בני הזוג נתניהו והתייחס גם לתביעות קודמות נגד שרה נתניהו ובהן זו של עוזרת הבית לשעבר ליליאן פרץ. "על פרשת ליליאן פרץ לא היה שום הסדר ולא היה סיכום. אני טיפלתי אישית בתיק. עורך דינה של ליליאן פרץ התחנן אליי לסגור את הסיפור, והיא לא קיבלה אגורה".

הערב, בריאיון לתכנית "פגוש את העיתונות", דחה עורך הדין אסף שרעף את הדברים: "צר לי על עו"ד יוסי כהן, הוא ענה ממצוקה קשה. הסדר הפשרה קובע שהצדדים הגיעו להסדר מחוץ לכותלי בית המשפט". עו"ד שרעף הדגיש כי "אם הוא אומר שאין הסדר פשרה, זה אומר שהוא הגיש הודעה שקרית לבית המשפט".

הוא חשף כי הופעלו עליו לחצים קשים להביא לסגירת התיק, שנוהל במשך כשבע שנים. "שבוע לאחר שהוגשה התביעה הגיעו למשרדי עו"ד יוסי כהן, עוזרו ואנשים נוספים ובהם רוני מאנה והציעו לי סכום עתק כדי לרדת מהתביעה", סיפר עו"ד שרעף. "אני סירבתי והם אמרו לי שלא כדאי לי להמשיך, שהמשרד שלי ייסגר".

"מדוע הודיעו לבית המשפט שיש הסדר?"

עו"ד יוסי כהן אמר בתגובה לדבריו של שרעף בתכנית כי "צר לי על הדברים. לא היה שום הסדר נוסף אני מוכן להסיר את החיסיון מעל ההסדר שהושג".

רוני מאנה אמר בתגובה כי "לא היה שום איום. השקעתי בתיק הזה המון שעות. אף אחד לא איים לסגור לו את המשרד".

לאחר התגובות של שניהם שב והדגיש עו"ד שרעף כי "הוצע לי כסף כבר בפגישה הראשונה כדי לסיים את הפרשה. התנאי שלהם לתשלום הסכום היה ששרה נתניהו לא תדע. אם התביעה נדחתה מדוע הוא הגיש הודעה לבית המשפט שיש הסדר?".

כבר אמש, זמן קצר לאחר דבריו של עו"ד יוסי כהן, פרץ עצמה פנתה לחדשות 2 וביקשה להגיב בקולה לדברים שאמר מקורבם של בני הזוג נתניהו. "אני ממליצה ליוסי כהן לא לעשות פוליגרף כי הוא לא יעמוד בזה, אלא גם סי.טי וגם אם.אר.איי כדי לנסות להוציא ממנו את האמת", אמרה.

"עד 120 שנה אני מאחלת לך, ושגם תהיה קשור לעבודה איתם עד 120, אבל מה זה השקרים האלה?", תקפה פרץ את כהן. "העו"ד שלי לא התחנן לפניך. אתה רואה שאני יושבת בשקט? תנצל את השקט שלי!".