הדיונים בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה בפרשת "כוכב הצפון", שבה גם מעורבים בני משפחת הפשע קראג'ה, הופכים לא פעם לעימותים סוערים בעקבות הגעתם של בני משפחה רבים לאולם הדיונים. ניסיונותיהם של בני המשפחה להתקרב אל העצורים יוצרים לא פעם עימותים עם אנשי שב"ס ועם המאבטחים, אולם הפעם - נראה כי בני משפחת הפשע חצו את הקו האדום.

האירוע שמתועד בווידאו שלפניכם אירע לפני חודשיים בתוך אולם הדיונים של בית המשפט, והתחיל דווקא ממשחק בטלפון הנייד של בן משפחה בן 9, שככל הנראה איבד עניין בדיבורים וניסה להעסיק את עצמו. המאבטחת שנכחה באולם העירה לבן משפחת קראג'ה הצעיר מספר פעמים וביקשה ממנו לכבות את המכשיר.

התמונות חושפות את המהומה בבית המשפט

אלא שהערותיה של המאבטחת לא מצאו חן בעיניו של דודו - עלי קראג'ה בן ה-22, בנו של עבדול קראג'ה, החשוד במסגרת הפרשה - והוא חבט בפניה של המאבטחת וגרם לה לחבלה בלחי הימנית. כתוצאה מהתקיפה המאבטחת פונתה לטיפול רפואי בבית החולים ושוחררה כעבור זמן קצר. במהלך מעצרו של קראג'ה לאחר התקיפה, אותרה גם קוביית חשיש בכיסו.

תמונות הווידאו שאנו מפרסמים היום חושפות את המהומה שהתפתחה בבית המשפט בעקבות התקיפה. בני המשפחה מזנקים על ספסל הנאשמים ובמקום מתפתח עימות רבתי בין המאבטחים שניסו לבלום את בני המשפחה המשולהבים, כל זאת למול עיניה הנדהמות של השופטת.

גזר הדין על התקיפה: 7 חודשי מאסר

עו"ד נביל זינאתי, פרקליטו של קראג'ה, ציין כי "זוהי הרשעתו הראשונה של מרשו, שהינו נשוי ואב לילד בן שנתיים וחצי", והוסיף שהוא עצמו ניסה להוציא את הלקוח שלו מהאולם כדי למנוע את התגרה, אך המאבטחת סירבה להניח לילד בן ה-9. 

היום, חודשיים אחרי התקיפה, הוגש בבית משפט השלום בכפר סבא כתב האישום נגד קראג'ה, שבעקבותיו הוא הורשע בתקיפת עובד ציבור ונשלח לשבעה חודשי מאסר. בנוסף לעונש, קראג'ה הצעיר ישלם פיצוי של 2,500 שקלים למאבטחת.

עוד מהומות בבתי המשפט:

צפו בתגרה בביהמ"ש המחוזי בירושלים

מול המצלמה: ניסיון לחסל עד מדינה