השוטר לשעבר שחר מזרחי שהורשע בהריגתו של גנב רכב החל הבוקר לרצות עונש של 30 חודשי מאסר שגזר עליו בית המשפט העליון. מזרחי ירצה את עונשו בכלא גלבוע שבעמק בית שאן, באגף אסירי העבודה, וזאת במטרה להגן עליו וּלהרחיק אותו מגורמים פליליים שייתכן שהיה מעורב בעבר בלכידתם ובהרשעתם.

"אני מקבל הרבה כוחות ועוצמות מהציבור, מכל התמיכה", אמר מזרחי עם כניסתו לכלא. "זה הזמן והמקום לומר תודה לכולם על כל המאמצים שנעשו עד היום. הדרך שלנו מתחילה וכמו כל דבר שעברתי בהצטיינות - גם את זה אני אעבור בהצטיינות".

במקביל, נמשכים הניסיונות והמאמצים להשיג חנינה למזרחי. עשרות שוטרים מתחנת משטרת חדרה, היחידה המרכזית מרחב חוף ומתחנות נוספות הגיעו על לבוש אזרחי על מנת ללוות של שחר עם כניסתו לבית הסוהר בשעה 10:00. מאחורי מזרחי התייצב גם מפקד המחוז הצפוני במשטרה ניצב שמעון קורן, כדי להעביר מסר של תמיכה במי שהיה שוטר שלו עד לפני יומיים, בטרם הגיש את התפטרותו.

המשטרה: מעריכים את ההתפטרות

שחר מזרחי הסתפק בכמה משפטים עם כניסתו לכלא. הוא הביע תקווה כי המאמצים לקבל את החנינה יעלו יפה וכי הוא לא יצטרך לרצות הרבה זמן בבית הכלא. סביבו היו רבים שהתקשו לקבל את הפסיקה, אך דבר עדיין לא מנע את כניסתו של מזרחי לבית הכלא.

ביום שישי הגיש מזרחי את התפטרותו מהמשטרה, בעקבות כניסתו לכלא. בצמרת המשטרה הביעו הערכה כלפי ההתפטרות והדגישו שבכך מילא מזרחי את מחויבותו העמוקה למשטרה ולערכיה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

עוד בנושא:

משפחתו של מזרחי: העניקו לו חנינה

מזרחי: עבריינים יכולים לשמוח היום