פחות מיממה לאחר שגבר רצח את אשתו בדקירות בפתח תקווה - בית המשפט המחוזי בנצרת גזר היום 24 שנות מאסר ושלושה חודשי מאסר על תנאי על יצחק בוחבוט, תושב בית שאן בן 42 שהורשע במסגרת הסדר טיעון ברצח אשתו רויטל ז"ל לפני כשנה.

אב בית הדין תאופיק כתיליה והשופטים אשר קולה ודני צרפתי חליטו להפחית מעונשו שנה אחת בגלל מצבו הנפשי. בני הזוג היו נשואים 14 שנה ובמהלך השנים נולדו להם שבעה ילדים. "אני מצטער ומביע חרטה עמוקה מאוד על הנסיבות שהגענו אליהן", אמר בוחבוט בדיון הקראת גזר הדין.

השכן: "היו בבית הרבה צעקות"

הרצח התרחש ביוני 2009. המשטרה הצליחה לעצור את יצחק בוחבוט כשהוא מגואל בדם ומנסה להימלט בריצה לכיוון חורשה בסמוך לעיר. במהלך חקירתו סיפר כי רצח את אשתו בדקירות סכין. מיד לאחר ההודאה לקח את הבלשים מתחנת המשטרה לבית המשפחה, שם נמצאה גופת האישה מוטלת בשלולית דם. בהמשך, גם שיחזר את הרצח.

שכנים בבניין סיפרו לחדשות 2 באינטרנט כי בתקופה שלפני הרצח בקעו מדירת המשפחה צעקות. "הם עברו לכאן מקריית מלאכי לפני כשנה", סיפר אחד השכנים. "אתמול הוא חזר מהעבודה ושמענו צעקות מהבית, ככל הנראה אחר כך הוא רצח אותה". שכן אחר הוסיף: "בתקופה האחרונה היו שם הרבה צעקות. שמענו גם את האמא צועקת על הילדים. זאת ממש טרגדיה".

הבעל בחקירה: "חשבתי שהיא בוגדת בי"

רויטל בוחבוט ז
רויטל בוחבוט ז"ל. ברקע זירת הרצח | צילום: חדשות2

במהלך חקירתו סיפר כי רצח את אשתו רויטל (35) בדקירות סכין, כי חשד ש"היא בוגדת בו". כשהגיעו השוטרים לבית המשפחה, בשכונת אליהו בעיר, הבחינו בגופת האישה. לכוחות מד"א וזק"א שהוזעקו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותה. מחקירה ראשונית שבוצעה בזירת האירוע עלה כי שבעת הילדים שיש לבני הזוג, בין הגילאים שנה עד 13, שהו בבית במהלך הרצח.

במשטרה אמרו כי לבני הזוג יש עבר של אלימות במשפחה. בלשכת הרווחה התקבלה קודם לרצח תלונה בגין הכאת ילדיה, וגם בעלה התלונן בעבר כי הכתה אותו. השוטרים שהגיעו וראו את הילדים בבית, הזעיקו מיד גורמי רווחה לטפל באירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק