מרגלית צנעני בבית המשפט
צנעני בבית המשפט. תישאר במעצר? | צילום: דרור עינב

למרות שרק שלשום אמר התובע ב"תיק מרגול", שהזמרת מסוכנת לא רק לאמרגנה אסף אטדגי - אלא לציבור כולו. טענתו הייתה שהזמרת המפורסמת צריכה להישאר במעצר לא רק בגלל חשש לשיבוש מהלכי משפט, אלא בשל חשש לשלום הציבור. אלא שהיום, בעקבות סיכום בין התביעה להגנה הוחלט - מרגול תעזוב את תא המעצר בנווה תרצה ותשוב לביתה.

הסיכום בין הצדדים יכלול שבוע של מעצר בית מלא, בפיקוח משפחתה. ביום שלישי הקרוב אמור להגיע תסקיר שירות המבחן, שיקבע את מידת מסוכנותה של מי שמואשמת בסחיטה ואיומים וקשירת קשר לביצוע פשע. לאחר מכן, יחל משא ומתן נוסף בין הצדדים, על האופן בו תעביר צנעני את התקופה עד לתום ההליכים המשפטיים נגדה. סנגוריה יבקשו, לכל הפחות, לאפשר לה להמשיך לעבוד.

מוקדם יותר דווח כי בשל עיכובים בשירות המבחן, התסקיר בעניינה של צנעני לא יוגש מחר לבית המשפט בדיון על הארכת מעצרה. שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב צבי גורפינקל דחה את בקשתה של קצינת המבחן המטפלת בתיק ואמר כי הדיון בהארכת המעצר יתקיים מחר, עם התסקיר - או בלעדיו. בתגובה אמר סנגורה של צנעני, עו"ד ששי גז, אמר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט: "תסקיר או לא תסקיר, מחר מרגול משוחררת".

צנעני ביקשה להכניס עוד עצירה לתאה - ונענתה בחיוב

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק