דניאל מעוז הנאשם ברצח הוריו ממשיך לטעון שהוא חף מפשע, אבל ראיות ממשפטו מראות כיצד ניסה מעוז לבנות לעצמו אליבי אחרי הרצח, אליבי שקרס.

סרטון ממצלמת אבטחה מראה כיצד שעתיים וחצי אחרי הרצח הגיע דניאל מעוז לכספומט בבת-ים ומשך 1,600 שקלים. לטענת המשטרה זה היה חלק מהניסיון שלו לייצר אליבי. את הטלפון הסלולרי השאיר בדירתו בתל אביב כדי שהאיכון ימקם אותו שם. מיד אחרי שרצח את הוריו, לטענת הפרקליטות, חזר לתל אביב, משך כסף והמשיך למועדון ההימורים שבו נהג להמר. הכל כדי שאיש לא יחשוד בו.

אבל מאז נאספו נגדו ראיות לכאורה למכביר. בגרסתו האחרונה הוא הודה כי היה בזירה, ולטענתו נאבק עם אחיו התאום שרצח את הוריו וטשטש ראיות כדי שלא יחשדו בו. "זו גרסת דניאל. זו גרסה, כמו שהיום היה ניתן לשמוע את העדים, שמקבלת תימוכין מכמה עדים", אמר עו"ד דוד ברהום, פרקליטו של דניאל מעוז מהסניגוריה הציבורית.

"דניאל פתח בתחרות 'רוצח נולד'"

היום, אל מול טענות ההגנה של דניאל מעוז, פתח התובע בתיק בנאום חריף: "דניאל פתאום גילה שהוא חולק את הדי.אן.איי שלו עם אחיו התאום ופתח בתחרות 'רוצח נולד'. הוא עשה את עצמו שופט באותה תחרות והעניק לאחיו את הפרס המפוקפק. דניאל מנסה במחטף לכרוך את חבל התלייה שכרוך סביב צווארו על צוואר אחיו. זה נשמע כמו סיפור הזוי לפורים, סיפור שראוי לבער אותו לקראת חג הפסח".

"דני הגיע למקום כמו סופת הוריקן, מזיע, היה לו חתך מאוד רציני באצבע", העיד בעל מועדון הימורים שבו הימר מעוז. "האופן שבו הגיע דניאל באותו לילה לאותו מקום לא מצביע בהכרח שהוא הרוצח. הוא יכול להצביע בהכרח על כך שהוא היה נתון בטראומה מסוימת, וזה בוודאי מתיישב עם טענתו שאחיו היה באותו לילה בדירת ההורים והוא זה שמעורב ברצח", הסביר עורך דינו של מעוז.

מחר יחזור לדוכן העדים האח התאום ניר. היום התברר כי ניר העיד במשטרה בעקבות הטענות החדשות שהעלה הנאשם ברצח בבית המשפט. שם טען כי ניר ולא הוא הרוצח וכי לא סיפר על כך דבר שכן פחד שאחיו התאום ניר יחשוף את עובדת היותו פדופיל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק