כתב אישום הוגש הבוקר נגד מטפלת בת 72, באשמת התעללות בקטין חסר ישע. המטפלת נעצרה על ידי שוטרי משטרת באר שבע, בעקבות חשיפת צילומים ממצלמת אבטחה ששודרו במהדורה המרכזית של חדשות 2. בתיעוד, נראית המטפלת כשהיא נוהגת באלימות כלפי תינוק בן שמונה חודשים שהופקד בידיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי עובדות כתב האישום, "בתחילת החודש בשעות הבוקר, בעת שהנאשמת הייתה לבדה עם התינוק בבית, הגישה לו הראשונה בקבוק וניסתה להאכילו. משסירב - דחפה הנאשמת את הבקבוק, בכוח, לתוך פיו של התינוק - שעמד בסירובו".

לאחר מכן, כך מהאישום, ניגשה הנאשמת אל הכיסא שבו ישב התינוק והוציאה אותו ממנו תוך שהיא אוחזת בו בידו וברגלו השמאלית כשגופו תלוי באוויר, והניחה אותו על שטיח משחק. כתב האישום מייחס לאישה עבירות של תקיפה להתעללות בקטין או בחסר ישע. בהחלטת בית המשפט נכתב כי מפאת גילה - תשוחרר המטפלת לביתה תחת תנאים מגבילים.

"רק חיה יכולה לעשות דבר כזה"

48 שעות בלבד חלפו מאז שהתקינו הורי התינוק את מצלמת האבטחה ועד שנחשף התיעוד הקשה. "הכי מפחיד פה שהילד קטן. שהוא עוד לא מדבר", אמרה האם. "הוא לא יכול להגיב, לא יכול להחזיר או לספר - ואנחנו לא יודעים. זה מפחיד שאתה לא יודע. הוא סובל ואף אחד לא יודע מזה".

בני הזוג פיטרו, כמובן, את המטפלת והגישו נגדה נגדה תלונה במשטרה. "לדעתי זה בן אדם חולה שצריך להרחיק אותו מלעבוד עם ילדים", הסבירה האם את ההחלטה, "צריך לקבל טיפול". "זה לא בן אדם", הצטרף לדבריה גם האב הצעיר. "זו מפלצת. רק חיה יכולה לעשות דבר כזה".