ניסים חדד בבית המשפט, ארכיון (צילום: חדשות 2)
הנאשם בבית המשפט, היום | צילום: חדשות 2

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום (ג') 17 שנות מאסר על ניסים חדאד, איש עסקים בן 47, לאחר שהורשע בביצוע מעשה סדום וגרימת חבלה חמורה בתינוק כבן שנה וחצי לפני כשנתיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

על פי כתב האישום נגדו, חדאד ביצע מעשה סדום קשה בתינוק בחדר כושר. על פי גזר הדין, איש העסקים אחז בפיו של התינוק כדי שלא ישמעו כי הוא בוכה וצועק. בעקבות המעשה אושפז התינוק בבית חולים למשך שבוע ימים ונזקק לטיפול כירורגי.

במהלך המשפט שהתנהל נגד חדאד, העיד אביו של התינוק כי מאז המקרה משפחתו מתקשה לחזור לשגרה. האב סיפר כי בני המשפחה נאלצים להתמודד עם הכאב והפחדים לבדם, על מנת לשמור על סודם הנורא מפני כל הקרובים להם, זאת בשל רצונם למנוע את חשיפת הפעוט לפרטים הקשורים לאירוע, בתקווה שבכך יחסכו ממנו את הידיעה והטראומה הנפשית הנלווית לה.

בהחלטתם, קבעו שופטי בית המשפט שאול שוחט וד"ר דפנה אבניאלי כי "העבירות בהן הורשע הנאשם והנסיבות הקשות בביצוען הן ייחודיות ואין להן אח ורע בתולדות עבירות המין במקומותינו".

השופטים הוסיפו כי "גילו של קורבן העבירה והנזקים הגופניים שנגרמו לו וכן הנזקים הנפשיים שעלולים להיגרם לו צובעים את העבירות באור אפל במיוחד המחייב את קביעת הרף העליון של מתחם הענישה בגובה העונש המקסימלי הקבוע לעבירות אלה בחוק".

השופטים גזרו על חדאד 17  שנות מאסר בפועל וכן שנתיים מאסר על תנאי. בנוסף קבעו השופטים כי חדאד ישלם להורי הפעוט פיצויים בסך 60 אלף שקלים.