צפו: הקטטה שהובילה לרצח דרנוב, ינואר 2012 (צילום: חדשות 2)
נרצח בגלל הערה. ולדימיר דרנוב ז"ל | צילום: חדשות 2

דקר צעיר למוות כחלק ממסע נקמה - וירצה מאסר עולם: בית המשפט המחוזי בחיפה הרשיע היום (ב') את מיכאל גייבדנוב ברצח של ולדימיר דרנוב בן ה-23 סמוך למועדון בחיפה לפני למעלה משנה - וגזר עליו עונש של מאסר עולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הרצח אירע עשרה חודשים לאחר שגייבדנוב ודרנוב נפגשו לראשונה במסיבה בערב הסילבסטר 2012 במסעדה במפרץ חיפה. גייבדנוב נראה בסרטון ממצלמות האבטחה כשהוא לובש שלייקס - מה שגרר תגובות מלגלגות של בליינים אחרים במקום שהעירו לו שהפריט שלבש "לא מספיק גברי".

זה הספיק כדי ליצור קטטה המונית, שבסופה גייבדנוב נראה כשהוא מוכה וחבול על הרצפה סמוך לצומת הצ'ק פוסט בחיפה. לאחר שפונה לבית חולים והתאושש מהפציעה, אסף גייבדנוב מידע על ולדימיר דרנוב, אותו זיהה כאחד התוקפים - והחליט לנקום.

באוקטובר 2012, עקב גייבדנוב אחרי דרנוב ביציאה ממועדון ה"מלינה" בחיפה, שלף סכין - ואז דקר אותו פעמיים בבית החזה. דרנוב בן ה-23, ללא עבר פלילי, ניסה לחזור למועדון, אבל אחרי כמה צעדים התמוטט ומת. בזמן שנמלט מהזירה, העלים את הסכין וזרק את חולצתו המגואלת בדם לפח האשפה. היום, למעלה משנה לאחר המקרה, הורשע במעשה גייבדנוב, שיוצג על ידי עורכת הדין תמי אולמן. הוא צפוי לרצות עונש של מאסר עולם.