בית משפט השלום בתל אביב אישר היום (א') את הסדר הטיעון עליו הסכימו הזמר אייל גולן והפרקליטות וגזר עליו ארבעה חודשי עבודות שירות בגין העלמת המס. הזמר, שישלם גם קנס בסך 75 אלף שקלים לקופת המדינה, לא התייחס לגזר הדין ותהה: "בימים קשים כאלה מה שאייל גולן קיבל מעניין מישהו בכלל?"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גולן הורשע, על פי הודאתו, בהעלמת הכנסות בהיקף של 2.6 מיליון שקלים ובניכוי חשבונות פיקטיביות. על פי ההסדר בין הזמר ובין רשות המסים גולן יבצע ארבעה חודשי עבודות שירות בבית אבות החל מחודש ספטמבר. בית המשפט גזר על הזמר גם 15 חודשי מאסר על תנאי. חברת ההפקות של גולן, "ליאם הפקות", הורשעה גם היא בעבירות ותשלם קנס בסך 100,000 שקלים וזאת לאחר שהחזירה את חובה לרשות המסים בסך של 5.6 מיליון שקלים.

גם מנהל הכספים של גולן ואמרגנו הורשעו בכתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד ציפי משה ועו"ד שירן באדי. בית המשפט גזר על מנהל הכספים, אריק בני משה, תשעה חודשי מאסר בפועל ועל האמרגן, גולן שרעבי, שמונה חודשי מאסר בפועל.

"יש בהסדר הטיעון השפעה הרתעתית על כלל הציבור במאבק למיגור עבריינות מס", ציינה בגזר הדין שופטת בית משפט השלום, לימור מרגולין-יחידי.

בתום הדיון אמר גולן כי "יותר מעניין שהחיילים שלנו ישובו בשלום ושהפצועים יחלימו במהרה, חוץ מזה לא מעניין כלום".