ארז אפרתי, מי שהיה מאבטח הרמטכ"ל, הורשע לפני כשנתיים בניסיון לבצע מעשה סדום ותקיפה ונידון לשמונה שנות מאסר. כעת הוא עומד שוב בפני משפט, הפעם זו תביעה אזרחית שהגישה נגדו ש', שהותקפה על ידו באכזריות, כפי שפורסם הבוקר "בידיעות אחרונות".

לדבריה, היא מתקשה לחזור לשגרה ולנהל חיים נורמלים מאז שאפרתי עקב אחריה, גרר אותה אל גדות הירקון וכפה עצמו עליה באלימות. "מאז התקיפה החיים מבחינתי הם מאבק יום-יומי", סיפרה אתמול ש' בת ה-24. "יש קושי אדיר לתפקד, לקום ללימודים, להכין עבודות ולהתרכז. אני מרגישה שאני בכלל לא אותו בן אדם שהייתי עד לפני כשנתיים וחצי. אבדה לי שמחת החיים, אני אדם עצוב".

את התביעה הגיש ארגון "נגה, המרכז לזכויות נפגעי פשיעה" באמצעות עורכות הדין דקלה טוטיאן וגלי ונטורה. בתביעה נטען כי מרגע שהותקפה, איבדה ש' את תחושת הביטחון שהייתה לה ונגרמו לה נזקים נפשיים ופיזיים ניכרים. כשהורשע אפרתי, נגזר עליו לשלם פיצויים של 150 אלף שקלים, אך לטענתה אין בסכום הזה כדי לכסות את הנזק הכולל שנגרם ממעשיו של אפרתי.

לדבריה, מאז התקיפה היא סובלת מחרדות, נמנעת מחיי חברה ומסתגרת בביתה. בנוסף, היא הייתה בחרדה במשך תקופה ארוכה מחשש שאפרתי הוא נשא איידס או מחלה מדבקת אחרת. עוד טוענים פרקליטיה כי היא סובלת מפוסט טראומה ונזקקת לעזרה. "נכון וצודק שאת הנזק ישלם התוקף", טענו במרכז נגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק