עשרות מקרי אלימות של צעירים שיכורים התרחשו בחודשים האחרונים. בשבוע שעבר, ללא שום סיבה, הגיעו הנאשמים איזי טרנוס וחברו הקטין לתחנת הדלק בנס ציונה, ותקפו באלימות קשה צעיר שרק ניסה לעזור לנהג מונית להגיע ליעדו. האירוע תועד במצלמות האבטחה. השניים טענו שהצעיר התעסק עם גיסתו של טרנוס. אתמול הוגש נגדם כתב אישום.

מקריאה של העדויות עולה, שלצעיר לא היה כל קשר לטרנוס או למי מקרובי משפחתו. טרנוס ושותפו איימו בדקירה על הצעיר, הפילו אותו לקרקע בבעיטות ואגרופים ותקפו גם צעירה שניסתה להפריד ביניהם. הצעיר פונה לבית החולים כשהוא סובל מחתכים בראשו וחבלות חמורות בכל חלקי גופו, הוא גם סיפר לשוטרים בחקירתו כי פחד שהשניים יהרגו אותו.

אלימות בתחנת דלק בנס ציונה (צילום: חדשות 2)
הותקף באלימות | צילום: חדשות 2

בא כוחו של טרנוס, עו"ד יניב שגב אמר בתגובה: "מרשי יטען בבית המשפט כי נקלע לקטטה לאחר שהפעיל שיקול דעת שגוי ופסול תוך רצון לעזור לחבר שהחל בקטטה. נבקש לשכנע את בית המשפט שזה מקרה חריג של אורחות חייו שנקיים מאלימות".

איים על השוטר "תשלם על מה שעשית"

כנראה שעורך דינו של טרנוס לא מכיר את לקוחו בצורה טובה. לאחר ששוטר הוזעק למקום ועצר את טרנוס, הוא גידף אותו ארוכות והשמיע שורה של איומים, "אתה אפס" אמר לו והוסיף: "אתה תשלם על מה שעשית".

מקרה האלימות הזה מצטרף למקרה עליו דיווחנו רק בשבוע שעבר - חבורת צעירים שתוקפת אדם בת"א ללא כל סיבה. קורבנות האלימות היום הם רובם אנשים תמימים שנמצאים בזמן הלא נכון במקום הלא נכון. במקרה הזה, נגזר על אחד התוקפים 18 חודשי מאסר.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק