העבריין שלום דומרני מחכה בימים אלו במעצר למשפטו בגין ביצוע עבירות של סחיטה באיומים. בתמונות שרואים בסרטון שהגיעו לידי חדשות 2, ניתן לראות את הרגע שבו עצרו החוקרים והבלשים של היחידה הכלכלית את העבריין שנחשד בעמידה בראש ארגון הפשע הגדול הדרום.

בסרטון ניתן לראות את השוטרים מגיעים לפתח ביתו של שלום דומרני בשעת לילה מאוחרת עם צו מעצר, אך הוא לא ממהר לפתוח להם את הדלת. דומרני לא אוהב שמצלמים אותו, לא בבית המשפט ובטח שלא בביתו בשעה שכזו. השוטרים מבקשים למצוא כל "מסמך או חפץ הדרושים לחקירה", ודומרני עונה להם בקור רוח :"תעשו את החיפוש שלכם".

בחודשים האחרונים נעצר דומרני כמה פעמים בגין חשדות מגוונים: סחיטה באיומים והלבנת הון. במשטרה טוענים כי הוא הקים אימפריה כלכלית העוסקת בהלוואות בשוק האפור, שליטה בעסקי הגז באזור שדרות, כריית חול בלתי חוקית והשתלטות על עסקים שנקלעו למשברים.

חקירת המשטרה חשפה את הקשר בין ארגון הפשע של דומרני לבין ארגון הפשע של יוסי מלכה הירושלמי. בעבר תקף דומרני שוטרים אך הפעם ניסה להיות רגוע למדי, ככל הנראה מפני שהוא רגיל כבר למעצרים מן הסוג הזה. בעבר טענו פרקליטיו כי מעל המתחם הענק שלו במושב עוצם הפעילה המשטרה צפלין בכדי לתעד את פעולותיו.

"המשטרה רוצה בכל דרך את דומרני ואת מי שנמצא מסביבו"

"כתב האישום הזה מצחיק", אומר עו"ד משה שרמן, פרקליטו של שלום דומרני ומוסיף: "כתב האישום מראה שהמשטרה רוצה בכל דרך את דומרני ואת מי שנמצא מסביבו. אני מציע לה ולפרקליטות להפסיק להפוך כל אבן ולחפש דברים, אלא לבוא עם ראיות של ממש".

בפעם הזאת הוגש נגד דומרני כתב אישום המייחס לו שורה ארוכה של עבירות סחיטה באיומים. לא ברור אם יורשע ואם כן, לכמה שנות מאסר יישלח, אבל מדובר בעוד פרק במאבק העיקש של המשטרה שלא מעוניינת להעניק לראשי ארגוני הפשע ולו רגע של חופש.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק