דני ביטון בבית המשפט. ארכיון
דני ביטון בבית המשפט. ארכיון | צילום: Yossi Zeliger פלאש 90, חדשות

כתב אישום נוסף הוגש נגד אביו של אייל גולן, דני ביטון, בגין ביצוע מעשה מגונה - כך פורסם היום (שני) לראשונה בחדשות Online. ביטון נעצר בחודש אפריל האחרון בחשד לביצוע מעשה מגונה בצעירה בת 20.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

על פי כתב האישום, בחודש מרס האחרון המתינה המתלוננת לחבר בתחנת אוטובוס סמוך לתחנת דלק במחלף אולגה. ביטון עבר ליד התחנה, עצר את רכבו ליד הצעירה שבכתה, החל לשוחח עמה והציע להסיע אותה. בהתחלה היא סירבה, אך בסופו של דבר הסכימה ונכנסה לרכב.

ביטון הציג את עצמו כאביו של זמר מפורסם, ואף הציע לה כרטיסים להופעותיו של בנו. במהלך הנסיעה השמיע באוזנה הערות מיניות ולאחר מכן עצר את הרכב סמוך לבית של חברו והחל ללטף את ידה. המתלוננת ניסתה בתגובה להזיז את ידו, אך הוא המשיך לאחוז בחוזקה, קירב את ראשו לראשה ונישק אותה על שיערה.

מייד לאחר מכן ליטף גם את ירכה של המתלוננת, והעלה אותה בהדרגתיות כלפי מעלה, קירב את פניו אל פניה ונישק אותה על לחיה. כשחברו של ביטן נכנס לרכב, הנאשם חדל ממעשיו והמשיך בנסיעה. 

ביטון בן ה-67, כבר ריצה שנתיים מאסר בפועל לאחר שהודה במסגרת עסקת טיעון בביצוע שורה של עבירות מין. לפני כשנתיים, אביו של אייל גולן הואשם במסגרת הסדר טיעון בהבאת אדם לידי מעשה זנות בנסיבות מחמירות, בניצול קטינים לזנות, בשיבוש מהלכי משפט ובהשמדת ראיה.

בהסדר נקבע שביטון ירצה עונש של שנתיים מאסר וישלם 50 אלף שקל פיצויים לכל אחת משלוש המתלוננות.

עו
עו"ד ניר זנו | צילום: חדשות

עו"ד ניר זנו המייצג את ביטון מסר בתגובה: "כתב האישום הוגש כיום ומטבע הדברים טרם קיבלנו את חומר הראיות. מעיון ראשוני בכתב האישום עולה, כי מדובר בעבירה של מעשה מגונה ברף הנמוך ביותר הכוללת נשיקה בלחי, נשיקה בראש וליטוף רגלה של המתלוננת. מרשי מכחיש בתוקף את המיוחס לו כפי שהכחיש לכל אורך הדרך. מדובר באירוע מלפני תשעה חודשים ורק היום מצאה לנכון הפרקליטות להגיש כתב אישום שספק אם היה מוגש לו היה מדובר באזרח רגיל מן הישוב ולא באבא של זמר מפורסם כפי שאף נכתב בסעיף הראשון לכתב האישום".