"מיררה את חיי! הרגשתי שאני לא בן אנוש. משמונה וחצי בבוקר רוצה להיכנס לשירותים או לאכול" - אלו רק חלק מהודעות הטקסט ששלחה  עובדת מעון ראש הממשלה לשעבר לאחותה. ההודעות האלה מצטרפות לטענות שהעלתה בתביעה שלה נגד שרה נתניהו על העסקה פוגענית - תביעה שפורסמה לראשונה ב"ידיעות אחרונות". מקורבי נתניהו טוענים: "הכל שקרים, התובעת מופעלת על ידי גורמים פוליטיים".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בהודעה מהשלישי בספטמבר האחרון כותבת העובדת לאחותה: "אני גמורה, העבודה שם מוחקת את הגוף והבריאות. אני ממש מקוה שהשם יתן לי כוחות".

"העבודה שם מוחקת את הגוף והבריאות" | צילום:

שבוע בדיוק לאחר מכן היא שוב כותבת על היחס הקשה במעון ראש הממשלה. "יצאתי מהעבודה קודם, צריכה לחזור ב4. מיררה את חיי.!! הרגשתי שאני לא בן אנוש. מ8 וחצי בבוקר רוצה להיכנס לשירותים או לאכול".

"באותו יום היא כותבת שוב: "אני לא מאמינה שאני צריכה לחזור לשם היום. סיוט סיוט סיוט מזל שב6 היא נכנסת לאיפור שיער נתבטל קצת!". אחרי כמה זמן היא שולחת לאחותה את ההודעה הבאה: "איזה כיף! אוכל שתייה אסלה זה לא ברור מאליו! תודה להשם!", ובהודעה נוספת באותם יום היא כותבת: "יצאתי מהעבודה בשעה טובה לא חיה לא מתה!"

"לא מאמינה שצריכה לחזור לשם" | צילום:

‎מהדובר של משפחת נתניהו נמסר בתגובה כי "זאת תביעת סרק שממחזרת טענות ישנות בשיטת 'העתק - הדבק'. התובעת הועסקה במעון רק עשרה ימים בזמן שהגברת נתניהו שהתה בו והאינטראקציה ביניהן ארכה כמה דקות בלבד, ועל כך התובעת דורשת לא פחות ממאתיים עשרים וחמש אלף שקלים".