אחרי שעובדת נוספת במעון ראש הממשלה הגישה תביעה נגד רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, עורכי הדין של התובעת וכן של נתניהו התייצבו אמש ב"אולפן שישי" כדי למסור את גרסתם. פרקליטה של התובעת הדהד את הטענות בדבר מסכת ההתעללות וההעסקה הפוגענית שהוצגו בכתב התביעה וטען: "מישהו צריך לפקח על הגברת נתניהו". מנגד, עורך הדין של רעיית רה"מ האשים: "מדובר בעלילת דם מרושעת, התיק הזה ייגמר הפוך מהדרך שבה נגמר התיק של מני נפתלי".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

עו"ד אורן גרוס, פרקליטה של התובעת ש"ר, צעירה חרדית בת 24 ואם לשלושה, סיפר על מצבה הקשה של מרשתו בימים האחרונים. "היא מוטרדת, הופעלו עליה לחצים גם לפני שהגישה את התביעה וגם לאחריה שתמשוך את התביעה", הוא מסביר. "גורמים פוליטיים וציבוריים יצרו איתה קשר עוד טרם התביעה כדי שתימנע מלספר את מה שעבר עליה במעון ראש הממשלה. שאלו אותה מי הרב שלה, באיזה בית כנסת מתפלל בעלה. היו רמיזות שיאונה להם רע".

עו
עו"ד אורן גרוס, מייצג את התובעת נגד נתני | צילום: חדשות 2

כשנשאל לגבי סכום התביעה הגבוה - 225 אלף שקלים - לאחר חודש בלבד בתפקיד, השיב גרוס: "עובד לא צריך להמתין לעבוד שנה שלמה כשהוא מורעב, כשלא נותנים לו לשתות וכשהוא לא יכול לעשות את צרכיו. עובד נס על נפשו כשמתעללים בו. הרי המדינה אמרה בתביעה של אב הבית מני נפתלי וגיא אליהו שהם נשארו שנה ואיך הם יכולים לטעון שהתעללו בהם. זה בדיוק העניין. עובד שמתעללים בו בורח מהר".

בהמשך דחה פרקליטה של התובעת את הטענות כי מדובר בניסיון סחיטה שמצטרף לסדרת התביעות נגד בני הזוג נתניהו. "לצערנו מפעל התביעות נגרם משום שאיש אינו מפקח על הגברת נתניהו", הוא טוען. "מישהו צריך לפקח על הגברת נתניהו ועל האופן בו היא מעסיקה את עובדי מעון ראש הממשלה. מישהו חייב לתת את הדעת על זה".

פרקליטה של נתניהו: "נקבור את עלילת הדם המרושעת הזאת"

מנגד, עו"ד עמית חדד שמייצג את נתניהו, דחה את הטענות בשאט נפש והאשים כי מדובר בעלילת שווא. "בתביעה הזאת אין אפילו רסיס של אמת", הוא טוען. "הפעם קיבלנו לעצמנו הזדמנות כי תובעים את שרה באופן אישי, אז אנחנו נתגונן באופן אישי ונקבור אחת ולתמיד את עלילת הדם המרושעת הזאת שאני לא יודע מאיפה היא נלקחה, אולי מ'סיפורה של שפחה'".

לדבריו, בכוונת הצוות שמייצג את נתניהו להיעזר בתביעה הפרסונלית נגד רעיית ראש הממשלה כדי להפריך 20 שנים של עלילות שקריות נגדה. "בפעמים הקודמות שרה נתניהו לא נתבעה אישית", מסביר חדד. "היא לא נתבעה על-ידי מני נפתלי באופן אישי. כשאתה לא מתגונן, קל מאוד לנצח אותך. פה אנחנו נתגונן. התיק הזה ייגמר באופן הפוך לחלוטין מהדרך שבה התיק של מני נפתלי נגמר. נוכיח שכל מה שראינו עד היום זה הבל הבלים".

עו
עו"ד עמית חדד, מייצג את רעיית רה"מ | צילום: חדשות 2

לגבי הטענות על כך שהגברת נתניהו אולי זקוקה לעזרה, השיב חדד כי "אני מכיר את הגברת, היא לא צריכה עזרה - היא יכולה לתת עזרה". בהמשך הוא אף מכנה את התביעה "מופרעת" וזאת מאחר שהתובעת טוענת בכתב התביעה שהיא עבדה במעון הרשמי בבלפור חודש ימים בלבד.

"היא לא מספרת שכמעט שבועיים מתוך הזמן הזה ראש הממשלה ורעייתו היו בחו"ל, היה ביקור בדרום אמריקה, בארה"ב", הוא מסביר. "היא לא מספרת שהיו חגים. אם אתה הולך ומנכה את הימים שבהם הגברת נתניהו בכלל לא הייתה יכולה ליצור איזושהי אינטראקציה איתה, אתה מגיע ל-11 ימים. על דקות של אינטראקציה מבקשים 225 אלף שקל?".