לפני כשנה וחצי נכנס צעיר אל פיצרייה ברחוב יפו בירושלים בה שהה באותה העת צעיר אחר אתו היה מסוכסך. תוך זמן קצר התפתחה קטטה בין השניים כשעובד המקום ואדם נוסף שעבר ברחוב ניסו להפריד בין הניצים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"היינו בעבודה, התחלנו לשמוע צעקות, הסתכלתי במצלמות, ראיתי ריב בין שני אנשים", סיפר אחד מהשניים שניסו להפריד. "נכנסתי פנימה וניסיתי להפריד". אלא שהקטטה רק הפכה לאלימה יותר ובמהלכה, תוך כדי ניסיונות ההפרדה, ניתן לראות בסרטונים ממצלמות האבטחה את עובד המקום מכה באגרופו את אחד המתקוטטים. כל הארבעה נלקחו לחקירה ושנה אחר כך מוגש כתב אישום נגד העובד שניסה להפריד.

על פי האישום, תוך כדי ניסיון להפריד בין הניצים תקף הנאשם את עאדל אבו גרבייה בכך שחבט בפניו באגרופו וגרם לו חבלה של ממש. הצעיר מואשם בסעיף של תקיפה הגורמת לחבלה של ממש בעוד כנגד שני המעורבים העיקריים הוגש כתב אישום קל בהרבה בגין מעורבות בקטטה. "ניסיתי להפריד ביניהם, לא כל כך הלך, הוא המשיך לתת אגרופים. זה משהו מהרגע להרגע ללא כוונה לתקוף", טען הצעיר.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "כפי שניתן לראות בבירור בתיעוד האירוע הנאשם חבט בפניו של אחד המעורבים דבר שאינו מחויב המציאות על מנת להפריד בין השניים. לראייה לא ננקטו כל הליכים משפטיים כלפי אדם נוסף שניסה להפריד את הניצים ולהפסיק את הקטטה בלבד ללא הפעלת אלימות וללא נטילת חלק פעיל בה".