"סגירה היא לא הפתרון" | צפו בריאיון המלא (צילום: רויטרס, חדשות)
אילוסטרציה | צילום: רויטרס, חדשות

כתב אישום הוגש הבוקר (חמישי) נגד דני רוזן, תושב תל אביב בן 45, בגין אונס של חשפנית ביומה הראשון בעבודה. רוזן עבד כנהג בסוכנות החשפניות שבה ביקשה לעבוד הנאנסת, סטודנטית בת 19. לטענת פרקליטות מחוז מרכז, רוזן אנס את הצעירה לאחר שביקש ממנה לערוך לו מופע חשפנות פרטי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסוף החודש שעבר יצרה הצעירה קשר עם סוכנות החשפניות לאחר שנקלעה לקשיים כלכליים. בתחילת החודש נפגשה המתלוננת עם הנאשם באזור התחנה המרכזית בתל אביב והוא הסיע אותה ושתי בנות נוספות להופעה. לקראת סוף הערב נשארה הנאנסת עם הנאשם לבד ברכבו.

"המתלוננת אמרה לנאשם כי היא עייפה ובכוונתה ללכת לישון", נטען בכתב האישום. "הנאשם שאל אותה אם יש לה כוח לעוד הופעה, והמתלוננת השיבה בחיוב". רוזן אמר למתלוננת: "יאללה, אני החתן ואני מזמין אותך לרקוד עליי". במהלך ההופעה פשטה הנאנסת את בגדיה ורקדה על ברכי הנאשם.

כחלק מהמופע נגע הנאשם בחזה ובישבנה של הצעירה, בהסכמתה. כשהחל הנאשם לגעת באיבר מינה ביקשה ממנו המתלוננת לחדול. בשלב זה הסיר הנאשם את תחתוניה של המתלוננת בכוח ולמרות תחנוניה של הצעירה, אנס אותה.

יחד עם כתב האישום הגישה הפרקליטות, באמצעות עו"ד ליאת גלבוע אמיר, גם בקשת מעצר עד תום ההליכים נגד הנאשם. לטענת הפרקליטות, חומר הראיות שאספה המשטרה נגד רוזן כולל גם מסרונים המתארים את האונס ששלחה הנאנסת לידיד כשעה לאחר תום האירוע.