זינוק של 50% במספר הנשים המסורבות (צילום: רויטרס, חדשות)
השוטר מואשם בבקשת שוחד. אילוסטרציה | צילום: רויטרס, חדשות

כתב אישום הוגש היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד שוטר סיור, שדרש מיצאנית שוחד מיני בתמורה לוויתור על קנס. השוטר נאשם בבקשת שוחד, שימוש לרעה בכוח המשרה ובתקיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי המחלקה לחקירות שוטרים, השוטר הבחין ביצאנית שהעניקה ללקוח שירותי מין במושב האחורי של מכוניתו בשכונה ג' בבאר שבע ניגש לרכב וביקש מהיצאנית ומהלקוח את תעודות הזהות שלהם.

"לאחר שהנאשם בירר ומצא כי המתלוננת גבתה 200 שקלים בתמורה לשירותי מין, הוא הורה לה להחזיר את הכסף ללקוח. לאחר שסירבה לעשות כן הודיע לה השוטר על כוונתו להטיל עליה קנס בסך 1,500 שקלים", נטען בכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד מיכל פרייסמן.

בתגובה לכוונת השוטר להטיל עליה קנס פרצה היצאנית בבכי והסכימה להחזיר ללקוח את כספו. לאחר שהורה ללקוח לעזוב את המקום, איים השוטר על המתלוננת כי אם לא תקיים עמו יחסי מין בתמורה ל-100 שקלים הוא ידאג שהקנס ישלח לביתה. היצאנית סירבה לדרישה ובינה ובין השוטר התפתח ויכוח.

חברתה של היצאנית שהגיעה למקום, תיעדה את המתרחש ונעצרה על ידי השוטר בחשד לתקיפתו. בכתב האישום נטען כי במהלך הוויכוח בין השוטר לחברה, "תפס הנאשם בכוח בזרועותיה, בחולצתה ובשערה וזרק אותה אל עבר הדלת האחורית של הניידת". כשצעקה עליו שיעזוב אותה, קיפל השוטר את ידה, נתן לה מכה בפנים ודחף אותה בכוח לניידת תוך שהוא מודיע לה על מעצרה בגין תקיפת שוטר.