מורה ותיק ומוערך. אילוסטרציה (צילום: שי פוקס)
אילוסטרציה | צילום: שי פוקס

בבית משפט השלום בראשון לציון החל אתמול (שלישי) שלב הקראת כתב האישום למורה נהיגה בן 61 מתל אביב, שמואשם בביצוע מעשה מגונה בתלמידתו בת ה-20 במהלך שיעור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, במהלך אחד משיעורי הנהיגה, הורה הנאשם לצעירה לסטות מהדרך סמוך לבית דגן, לעבר צימר המספק חדרי אירוח לפי שעה. המורה לא התייחס לשאלות תלמידתו לגבי המקום אליו הגיעו ומדוע עצרו שם, אלא יצא מהמכונית והוביל אותה לצימר, כשהוא נועל את הדלת לאחר כניסתם.

במהלך שהותם בבית הארחה ולמרות התנגדותה של המתלוננת, נגע בה הנאשם בכל גופה, ניסה ולחבק ולנשק אותה בכוח ואף ניסה להוריד את חולצתה, כך על פי כתב האישום. בשלב מסוים שאל מורה הנהיגה את תלמידה "עשיתי טעות שהבאתי אותך לכאן?", והיא השיבה בחיוב.

הוא הוסיף: "חשבתי שאת בעניין, את תמיד נחמדה והכל זורם בינינו", ואילו המתלוננת השיבה "ממש לא, יש לך אישה". המתלוננת חזרה על כך שאינה מעוניינת, ורק אז חדל הנאשם ממעשיו, חזר עם המתלוננת לכלי הרכב והחל בנסיעה.

בכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד רננה טויטו-משה מפרקליטות מחוז מרכז, נכתב כי מסכת ההטרדות המשיכה גם אחרי שיצאו השניים מהצימר: במהלך נסיעתם משך הנאשם את חולצתה של המתלוננת, חשף את כתפה וליטף אותה בחזה.

בתגובה, הזיזה המתלוננת את ידו מגופה ושבה ואמרה כי אינה מעוניינת בכך. למרות זאת, נגע הנאשם ברגלה של המתלוננת, והיא בתגובה שילבה את רגליה. בהמשך, הכניס הנאשם את ידו מתחת לחזייתה של המתלוננת שביקשה ממנו שוב שיפסיק.

עו"ד ירון בן יוסף סניגורו של מורה הנהיגה מסר לחדשות 2 Online: "למרשי ניסיון של 35 שנים בתחום, הוא לימד אלפי תלמידים ותלמידות, במקרה הנוכחי הייתה לו כוונה רומנטית לחלוטין, משסירבה למגע, חדל ממעשיו, כמו כן בדיקת פוליגרף שעבר הוכיחה כי הינו דובר אמת".

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv