כלא והתעלל בה, אילוסטרציה
עברה מסכת התעללות ואונס (אילוסטרציה) | צילום: RF123, חדשות

ארבעה נערים בני 15-17 תושבי הוד השרון והרצליה מואשמים בביצוע שורת עבירות מין בנערה בת 16, שהתעניינה בקשר רומנטי עם אחד מהם. כתבי האישום שהגישה הבוקר (חמישי) פרקליטות מחוז ת"א מייחסים לנערים שורת עבירות חמורות, ביניהן אונס וניסיון אונס, מעשה סדום, מעשים מגונים, התעללות בקטין ועבירות נוספות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

על פי כתבי האישום, שהגישה עו"ד שרון רגב, המתלוננת, שעברה מסכת התעללות, הכירה את אחד הנערים, בן 15, התאהבה בו וחפצה מאוד בקרבתו ותשומת ליבו. באחד המקרים המפורטים, ביקרה הנערה את בן ה-15 ושניים מחבריו הקטינים בחוף הים בהרצליה. בשלב מסוים, תוך שהנער והמתלוננת שחו ביחד בים, הוא הציע לקיים עמה יחסי מין. משסירבה, איים עליה הצעיר ואמר כי יפסיק לדבר איתה אם לא תסכים לשכב עמו.

בהמשך קרא הנער לחבר שלו, בן 16, והשניים הורו לנערה לחכות להם בשירותים. הנערה סירבה ואמרה שאינה מעוניינת בכך, אולם השניים סירבו לשמוע בקולה ואיימו עליה כי אם לא תעשה כרצונם, הם ינקטו באלימות כלפי בני משפחתה.

לבסוף, בשל פחדה של המתלוננת מהשניים ורצונה להתחבב על בן ה-15, נענתה המתלוננת לדרישתם והלכה עמם לשירותי הנשים בחוף, שם על פי כתב האישום השנים אנסו אותה, תוך ששניים מחבריהם הנוספים הציצו במעשה דרך חריץ בתא השירותים וצחקקו. משסיימו בן ה-15 וחברו לבצע בה את זממם, הורו לה השניים להתלבש ועזבו את תא השירותים בעודה ערומה.

הבטיח שיעזור לנערה - ואנס אותה

בהמשך, נסעו המתלוננת, שני הנערים וחברתה באוטובוס מחוף הים להוד השרון, ובמהלך הנסיעה דרשו הנאשמים מהנערה, שישבה ביניהם, שתבצע בהם מעשה סדום. משסירבה, השניים איימו עליה כי אם לא תעשה זאת "יעיפו אותה" והיא לא תורשה להתלוות אליהם לבריכה. בהמשך, גרמו הנאשמים לבצע בהם מעשה מגונה וביצעו בה מעשים מגונים. לאחר מכן, עברה המתלוננת לשבת במקום אחר באוטובוס, תוך שהשניים זורקים עליה מגבת, צ'יפס ומסטיק שדבק בשערה.

במקרה אחר מפורט מקרה בו הנאשם בן ה-17, אחיו של בן ה-16 וחברו הקרוב של בן ה-15 בו הייתה מאוהבת הנערה, פגש את הנערה בחוף הים בהרצליה, ניגש אליה ואמר שיעזור לה בהתמודדות עם השניים שקיימו עמה יחסי מין בניגוד לרצונה. בניסיון להוכיח את כוונותיו הטובות, הראה הצעיר למתלוננת כי לקח מהם את הטלפונים הניידים, אך בהמשך הוא אנס אותה.

יחד עם כתבי האישום, הגישה הפרקליטות בקשות לעצור את הארבעה עד תום ההליכים.