הורי הפעוט תוקפים בחריפות את המטפלת המתעללת: לאחר הריאיון לגיא פלג במהדורה המרכזית עם ציפורה דוד, המטפלת שתועדה מתעללת בפעוט בנס ציונה וכעת מואשמת בהתעללות בחסר ישע, הורי הפעוט תקפו הבוקר (שלישי) את דוד בפוסטים ברשת. בריאיון דוד הביעה החרטה וטענה כי הייתה נתונה ללחץ נפשי. אולם מנגד הוריי הפעוט טענו שהיא משקרת והטיחו בה האשמות קשות נוספות: "אלימות שאי אפשר לעכל, תמצית הרוע"

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"אז ככה נראה מעצר בית במדינת ישראל - משפחה, טלוויזיה, אוכל חם, מקלחת חמה, קצת לשבת בשמש במרפסת, לעשן סיגריה, להתראיין, להכניס כתבים, צלמים", כתבה אמו של הפעוט, בת אל רוגוב, בפוסט זועם ברשת. "ככה נראית מפלצת ש'לא יודעת מה קרה לה באותו יום' וכמעט רצחה תינוק, חנקה כל כך חזק למשך הרבה זמן ועצרה שנייה אחת, אולי שתיים לפני שהוא מפסיק לנשום ומת".

המטפלת המואשמת בהתעללות בנס ציונה‎
צילום: מצלמות אבטחה, חדשות

"את התעללת בתינוק שלנו, את הזנחת אותו, השארת אותו בחוץ בשמש לבד לצרוח עד שאבא שלי תפס אותך על חם", כתבה האם, "נתת לו סטירות, הרבה סטירות, חזקות, בעטת בו, הטחת אותו בעגלה, האבסת אותו, וחנקת אותו למשך הרבה זמן, רק בשביל שלא יפריע לך לשכב על הספה בנחת ולהיות בטלפון שלך, או לפצח גרעינים. את מפלצת! את חלאת אדם! את שקרנית!"

אמו של הפעוט תקפה את הטענה של דוד לפיה "היה טריגר" שגרם לה להתנהג באופן הזה כלפי בנה הפעוט. "איזה טריגר? נתתי לך שבוע קודם 3 ימי חופש, יומיים לפני שוב לקחת יומיים חופש ... הכול נתתי לך. לקחתי חופש בעצמי כדי למלא את החור שהשארת לי".

"לנצח תהיה תקועה לנו בזיכרון התמונה שלו מפרפר עם הרגליים זועק את נשמתו שמישהו יציל אותו מהשטן הזה", תיארה בת אל בכעס את הרגעים המחרידים מהתיעוד. "רצחת לו ולנו את הנפש. יש לי מזל גדול שהוא חי, יש לך מזל שהוא חי".

אבי הפעוט, דורון, הצטרף לרעייתו בהאשמות הקשות ופרסם ברשת וידאו נוסף ממצלמת האבטחה, בו ניתן לראות את ההתנהלות של דוד בביתם. "כשלא הרבצת לבן שלנו, ישבת על התחת וצפית בסרטונים, מחייכת לעצמך, צוחקת אפילו, מתעלמת לחלוטין מהתינוק שיושב בשקט ומפחד לזוז", תיאר דורון.

"הם צודקים כשהם קוראים לך שטן"

"את 'העונש שלך כבר קיבלת'?? למה? כי את יושבת בבית וקוראת טוקבקים?", תהה דורון. "זה לא עונש. כלא, לתקופה ארוכה ככל שניתן, זה המקום שלך - ולא ניתן שתהיה תוצאה אחרת. ואת עוד שוב טוענת שהסרטונים ערוכים או שחתכנו אותם?! אני מוכן להעלות את כל היום במלואו, מהרגע שפגשת אותו ועד הרגע שסבתא שלו הצילה אותו. כולם יוכלו לשבת ולצפות בך, ברצף, מתעללת בילד שלי במשך 5 שעות".

דורון המשיך בהאשמות נוספות בדבריו והוסיף: "היה 'טריגר'? אחרי שצפיתי בך מכה את התינוק שלי, שזה אגב, חתיכת טריגר, הגעתי אליך הביתה והצלחתי לא להרים עליך יד. שקרים במצח נחושה, אלימות שאי אפשר לעכל. תמצית הרוע. כן, הם צודקים כשהם קוראים לך שטן".