ילדה, אילוסטרציה, התעללות
אילוסטרציה | צילום: רויטרס, חדשות

תקיפה מינית מזעזעת נחשפה - פלסטיני מואשם בחטיפת, תקיפת ואונס ילדה בת 7 מאזור בנימין: המשטרה הודיעה הערב (ראשון) כי בתום חקירת המשטרה ואיסוף הממצאים נגד הנאשם, פלסטיני תושב דיר קדיס, הוגש נגדו כתב אישום חמור. לפי המשטרה, הנאשם פיתה את הילדה להגיע איתו למבנה סמוך שהיה בהליכי בנייה ושם ביצע בה את המעשים החמורים. מעצרו הוארך היום ב-7 ימים. בשבוע הבא יתקיים דיון בבקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים בתיק האונס, החטיפה והתקיפה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

החקירה התנהלה כשלושה חודשים ונתקלה בקשיים לא מועטים כי עד לאחרונה הפרשה הייתה "מילה שלה כנגד מילה שלו" כי הנאשם הכחיש מכל וכל. מכתב האישום עולה כי הנאשם, שעבד במוסד חינוכי באזור בנימין והועסק בנקיון ותחזוקה, הכיר את הילדה במוסד החינוכי וטיפח עימה קשר: במשטרה ציינו כי הנאשם דיבר איתה מעת לעת ונתן לה ממתקים.

"באחד הימים הוביל הנאשם את הילדה לבית באזור שהוא אוחז בידיה בכוח, גורם לנפילתה ואונס אותה בנסיבות מחמירות תוך שהיא בוכה וזועקת לעזרה ורק לאחר שמסיים הנאשם לבצע את זממו משחרר אותה לביתה", נכתב בהודעת המשטרה.

במחוז ש"י במשטרה ציינו כי השוטרים ניהלו "חקירה מורכבת במהלך מספר חודשים בעקבות תלונה על אינוס בנסיבות מחמירות של ילדה כבת 7". בתום החקירה, הפרקליטות הצבאית הגישה היום בבית המשפט הצבאי בעופר כתב אישום חמור. הסעיפים שמיוחסים לנאשם: אונס בנסיבות מחמירות, תקיפה וחטיפה.

אילוסטרציה
החשוד הואשם במעשים החמורים | צילום: 123RF, חדשות

"משטרת ישראל תחקור בנחישות ותפעל ותשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותה בכדי לתפוס במהרה ולהביא לדין את עברייני המין הפוגעים בילדים תמימים. ותביא לאיסוף ממצאים וראיות שיובילו למיצוי הדין בחומרה עם העבריינים", נמסר.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו, שמלווה את משפחתה של הילדה בת ה-7 שנפגעה, מסר הערב: "מדובר באירוע אכזרי ומזעזע ביותר, כאשר במהלך האירוע נכחו אנשים נוספים שככל הנראה מדובר בעובדים פלסטינים אשר השפילו את הילדה וביזו אותה וסייעו בידי הנאשם. לכאורה מדובר בשנאה מזוקקת של קבוצה של חלאות אשר נהגו נגד כל ערך אנושי רק בשל היות הקורבן יהודיה".