איש שב
אילוסטרציה | צילום: רויטרס, חדשות

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (חמישי) כתב אישום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד מאי (אלון) עדן, תושב דימונה כבן 20 בגין מספר עבירות של אינוס, מעשים מגונים שביצע בקטינה כבת 13 וכן עבירה של השמדת ראיה. מכתב האישום עולה כי הנאשם הינו בעל עסק בלתי-מורשה לביצוע פירסינגים וקעקועים בדימונה. המתלוננת, קטינה כבת 13, הכירה את הנאשם באוקטובר האחרון, כשהגיעה לביתו לצורך ביצוע פירסינג.
 
לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לפני כשלושה שבועות, עדן ביקש ממנה להיפגש כדי להסתובב יחד. הקטינה הסכימה, ועדן אסף אותה ברכבו. בטענה שעליו לקחת את הארנק שלו, עדן נסע ברכב לביתו שבדימונה. השניים נכנסו לחדר ועדן נעל את הדלת, כיבה את האור ושם את המפתח בכיס מכנסיו. הקטינה, שחששה מעדן עוד בטרם הפגישה, התקשרה מבעוד מועד לחברה והותירה אותה על הקו בטלפון, עוד במהלך הנסיעה המשותפת של השניים ברכב.

כשעדן הבחין בהבהוב בטלפון הנייד של המתלוננת, הוא ניתק את השיחה ולאחר מכן השליך את הטלפון שלה על השידה. לאחר מכן התיישב הנאשם ליד המתלוננת, החל ללטף אותה לכיוון איבר מינה ונישק אותה על לחיה ועל פיה. בהמשך, כשהפנתה אליו את גבה, עדן החל לנשק אותה בצווארה, והמתלוננת ביקשה ממנו להפסיק את מעשיו.

הקטינה סירבה, אך עדן המשיך

הנאשם לא נענה לבקשה, חיבק אותה מאחור, סובב אותה והושיב אותה על רגליו. המתלוננת ביקשה פעם נוספת להפסיק, אולם עדן צחק והמשיך לנשק את צווארה. לאחר מכן סובב אותה לעבר המיטה, השכיב אותה והצמיד אותה אל הקיר. הקטינה ניסתה להתנגד ולהדוף את עדן תוך ניסיון לבעוט בעדן ולסטור לו, אך ללא הועיל.  בתגובה, עדן התיישב על רגליה של הקטינה והחזיק אותה בידיה על מנת למנוע ממנה להתנגד.

אז הוא הרים את חולצתה ובתגובה להתנגדותה הפיזית נשך אותה. לאחר מכן הפשיט את המתלוננת בפלג גופה התחתון, והתפשט בעצמו, ואז ביצע בה מעשה אינוס, תוך שהוא מסב לה כאבים עזים. הקטינה פרצה בבכי ואילו עדן אמר לה: "אל תדאגי את תתרגלי וזה לא יכאב".

לאחר מספר דקות היא ניסתה לקום מהמיטה, אבל עדן תפס אותה, התיישב על רגליה וביצע בה מעשה אינוס פעם נוספת תוך שהוא מסב לה כאבים עזים. המתלוננת שבה ואמרה לנאשם שהוא מכאיב לה והתחננה שיפסיק, אך עדן לא הפסיק, שוב עד שהגיע לסיפוק. לאחר מכן, התלבשה הקטינה וגם הנאשם לבש את בגדיו. הוא לקח את הסדין המוכתם בדם, ובהמשך זרק אותו ברכבו בכוונה למנוע את השימוש בו לראיה. בשל מעשיו של הנאשם, נגרמו למתלוננת חבלות באיזור איבר המין, באיזור החזה ובמקומות נוספים בגופה.