אילוסטרציה
אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

מטפלת סיעודית כבת 50 מראש העין הואשמה הבוקר (שני) בעבירה של תקיפת זקן, ניצול שואה בן 78. על פי כתב האישום שהוגש לבית משפט השלום בפתח תקווה, המטפלת צעקה על האיש בעודה שיכורה, הפילה אותו לרצפה, היכתה אותו ושרטה אותו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

עוד נכתב בכתב האישום כי בשעות אחר הצהריים ביום חמישי האחרון התגלע ויכוח בין הנאשמת לקשיש סביב הטלפון הסלולרי. את הצעקות של המטפלת שמעה שכנה בבניין, שנכנסה לדירה והבחינה בקשיש מוטל על הרצפה ולצדו כיסא הפוך, בעוד המטפלת צועקת לעברו, בין היתר, "נמאס לי, זבל".

במשטרה ביקשו להאריך את מעצרה של הנאשמת עד תום ההליכים נגדה. בבקשה כתבה עורכת הדין איריס פיקר סגל כי "קיים חשש שהמשיבה תסכן את שלום הציבור אם תשוחרר, עת נקטה, בהיותה בגילופין במהלך עבודתה כמטפלת, באלימות חסרת רסן כלפי זקן בן 78 שנים, ניצול שואה וחולה ואף גרמה לו לחבלות רבות בגופו".

בבקשת המעצר אף צוין כי המטפלת קשרה עצמה לעבירות המיוחסות לה. "כתוצאה מהמכות שהיכתה המשיבה את הזקן, נגרמו לו חבלות בסנטרו, מתחת לעינו, בצדו השמאלי התחתון של גבו ושריטות בחזהו", נכתב עוד. "משנזעקה שכנה לדירת הזקן, המשיכה המשיבה לצעוק עליו: 'בן זונה'".